Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú nagyon tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú nagyon tetszik és egyszer már megkerdezte hogy járunk de én féltem mert nem mertem igent mondani most már nagyon bánom. Hogy kellene megmondanom/megkerdeznem hogy járjunk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd el neki azt, amit itt leírtál. Féltél, megijedtél és ezért mondtál akkor nemet. Ezt meg fogja érteni szerintem, nem lesz probléma belőle.
2012. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
'Áll még a múltkori ajánlatod?'
2012. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az amit az első mondott, meg akkor már a második is. Én is úgy voltam, hogy, hogy szóval de ez így fuuraa, meg áá. De pedig ez full normális, mármint teljesen.


Az hogy elmondod ezt, mit érzel,stb miért csináltad ezt meg ezt teljesen oké. Úgyhogy mond el, és ennyi.

2012. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek így már könyebb lesz majd akkor elmondom h féltem és ezért mondtam nemet. :D mégegyszer köszi!
2012. aug. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!