Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj az osztályomból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj az osztályomból, megkérdezi, hogy tetszik-e nekem valaki az osztályból, mit érdemes mondani?

Figyelt kérdés

Ma egyik csaj (sőt, A csaj) megkérdezte, hogy tetszik-e nekem valaki osztályból (8.) ..Azt mondtam "persze, csak osztályon belül már nem akarok szarakodni, mert a vége úgyis mindig szívás" (kb így.)

És igazából nekem ő tetszik, meg esetleg még 1 lány, de most már inkább felé húz a fejem.

viszont másik csaj meg össze akar hozni barátnőjével.

És igazából nemhiszem, hogy bármelyik csajnál is (főleg Őnála) lenne esélyem, mivel eléggé frindzone-ban vagyok mindegyiküknél :S

Mivel nincs tapasztalatom ilyen téren (még barátnőm sem volt), tőletek várom a választ, hogy ilyen kérdésekre mit érdemes mondani?

14/f


2012. jún. 7. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És igazából nekem ő tetszik, meg esetleg még 1 lány, de most már inkább felé húz a fejem.



mindkét lány tetszik de ő jobban, és udvarolnál neki....


ha friendzoneban vagy az jó, mert a suli után is megmaradhat a barátság/ tudtok találkozni... onnan csak egy lépés hogy el kezdesz közeledni felé....

2012. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az igazat, csakis az igazat. Akár mondhatod neki, viccelődve, hogy "Veled". A reakciójából látszik, hogy benne lenne-e vagy sem. Ha igen, akkor nyert ügyed van, ha nem akkor meg poénkodtok rajta egy jót és kész. Nem kell túlbonyolítani a dolgot. Amúgy meg 14 éves vagy. Akkor mi van, ha mindjárt vége a sulinak és szétmentek? Semmi. Muszáj 14 évesen sírig tartó szerelmet esküdni?
2012. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"persze, csak osztályon belül már nem akarok szarakodni, mert a vége úgyis mindig szívás"


"Mivel nincs tapasztalatom ilyen téren (még barátnőm sem volt)"


Ez valahogy nem fér össze.

2012. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 8. osztály, így hamarosan elválnak az útjaitok (ha jól gondolom). Én simán megmondanám neki, hogy ő pl. tetszik. Mi a legrosszabb, ami történhet? Ha ki akar röhögni, el akar áztatni a többiek előtt, hajrá, többé már úgysem látjátok egymást. Nem veszíthetsz igazából semmit. Lehet, hogy tetszel neki, és ő is abból merített bátorságot, hogy végzősök vagytok.

Alternatív megoldás: hívd el randizni. (Nem így: "eljössz velem randizni?" hanem teára, kávéra, vagy nem tudom mit isznak a fiatalok mostanában, esetleg moziba. Ez elegánsabb megoldás, mint megmondani, hogy "na figyu, múltkor nem mondtam, hogy ki tetszik...hát TE, b**meg")

2012. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2#: Nem tudom, csak kell.

3#: Úgy értem, bukások már voltak...csak barátnőm nem

2012. jún. 7. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
nem értem, ha már válaszoltál neki, miért kérdezed, mit válaszolj? :D
2012. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyu,az az egy biztos (szerintem) hogy "te teccel" mivel,ilyenkor amúgy is zavarba jön az ember,és am meg hogyha neki te nem jössz be,akkor az meg csak rátesz egy lapáttal,szóval...hát,inkább csak hívd meg vacsizni^^

(ha nem tecce neki akkor is ebből semmi botrányt nem csinálhat:D)

2012. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

upsz,elnézést kérek,elírtam ez kellet volna jönnie:


Figyu,egy biztos azt ne mond neki semmiféleképp,hogy "te teccel" stb. ^^" bocsesz:D

2012. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 9. 23:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Össze akar hozni. Én ettől szarok be mindig :D
2013. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!