Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálják, ha a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálják, ha a barátomat, akit meg be sem mutattam, nem fogadják el a szüleim, sőt szinte megtiltják, hogy vele legyek?

Figyelt kérdés
az a problémájuk, hogy a srácnak fültágítója van. és hát úgy ennyi :D annyira felb.sz, hogy egyszerűen nem hagyják, hogy szóba hozzám, vagy említsem jótulajdonságait, amikben bővelkedik. 16l

2012. aug. 23. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet nálam is, csak az én barátomnak még piercinge is volt, amindenit!! :D hát nem tudtam mit csinálni, egyszer be kell mutatni, utálatot nem fognak a szüleid kimutatni a srác felé. Azután pedig igyekezz nem sokat magatoknál lenni, ha mindenképp valamelyikőtöknél akartok időzni, azt ne nálatok tegyétek :D legalábbis nálam ez így volt, a szüleim véleményére pedig tettem ebben az esetben, az előítéletek miatt. (azóta már szakítottunk, ő volt az első nagy szerelmem, akkor voltam 15, most 18)
2012. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem csípem a fültágítósokat,megérte azt a 2500 forintot,hogy rácsattintottam az ipari számzáras lakatot a fülén lévő lukra. Gondolnád,de nem fut utánad olyan gyorsan,mint hinnéd.



Na mindegy,szerintem mond meg a szüleidnek hogy te dolgod,ha meg még mindig megtiltják nyomjátok nála,és majd bemutatod 18 éves korodban,amikor nem szólhatnak be érte.Bár addig úgyse lesztek együtt a csávóval, de lényegtelen.

2012. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ultimate trolling...:D
2012. aug. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második, ha valaki velem ilyet csinálna, már nem élne :) A fizikai bántalmazáson túl addig nyomoznék, ameddig ki nem derítek róla valami kib*szott cikit, ha nincs, akkor adnék neki hashajtót és addig követem kamerával amíg nem kezd el hatni, lényeg hogy mindenféle módszerekkel addig basznám idegileg, míg nem marad más lehetősége csak az, hogy elköltözzön az ország másik felébe. Jó hogy nem velem basztál ki. Na de mindegy, ezt csak úgy megemlítettem.

Kérdésre válaszolva: Vidd fel, mutasd be nekik! Előtte már csak nem mernek úgy beszélni, meglátják ők is, hogy rendes fiú, ennyi. Én nem hagynám annyiba a dolgot...

2012. aug. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!