Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Szerelmes vagyok a barátomba, de apám nem engedi meg hogy talizzunk sem azt hogy beszéljünk mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagy!!!!! tudasd ezt apukáddal is!!!
2012. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A.Romanov ***** válasza:
Spártában laksz? :O Szabad ember vagy, ráadásul nagykorú! Mondjuk nem ismerem az előzményeket.
2012. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,de ő ezt nem fogja fel 19 évesen eljöttem itthonról elköltöztem 1 hónap nem kellett. jöttek utánam és jol meg vertek azóta itthon vagyok.most akarok elmenni innen,őt nem érdekli hány éves vagyok nem enged sehova:@ most akarok majd megint elköltözni..most is majd megy le vidékre a csajához.és mondtam neki de nekem nincs kedvem oda menni de az van amit én mondok jössz és kész..-.- vagy elmehetsz,meg azt mondta ha beszélek a barátommal akkor mennyek a francba..
2012. aug. 23. 19:07
 4/8 A kérdező kommentje:
De végre valaki Normális válaszokat adott Köszönöm:)
2012. aug. 23. 19:07
 5/8 A.Romanov ***** válasza:
Megveretek??? Rendőrséget értesítetted? Ilyet nem tehet meg, ez törvénytelen.
2012. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen jöttek utánam,mert azt mondták hogy én elszöktem amikor nem is.. meg hogy ők rendőrséget hívnak és baj lesz,félek meg tenni majd a lépést hogy elmegyek..:(
2012. aug. 23. 19:18
 7/8 A kérdező kommentje:
meg ő mindig azt mondja hogy jaj hagyjad már a hülyeségedet...meg ma is te csak vizet iszol,de már 3 napja azt iszom.. ez egy teljesen más ember azt hiszi ő az isten ma is ugy meg fenyegetett és kaptam egy fülest is,mert azt mondta ha beszélek a barátommal ez lesz a következménye.és öltözök és elmegyek mondom jó
2012. aug. 23. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugye a barátod nem brazil, te meg egy úgymond "rendes" családban élsz. Mert azért egy apa nem akar alapvetően rosszat a lányának. De ha én lennék az apád, és egy brazil lenne a pasid, aki a legmocskosabb putriban lakna, én is hasonlót csináltam volna tuti. Ha 20 éves vagy ha nem... egyéb esetben semmi joga sinc sarra amit tesz, pláne, hogy 20 éves vagy.
2012. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!