Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az h a nők állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h a nők állandóan hazudoznak a legapróbb dolgokban is? Még ha sarokba vannak szorítva akkor is. Ez betegség náluk, vagy fáj őszintének lenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha már ez a tézised, akkor miért van az, hogy én minden hülyeségben baromira őszinte vagyok a párommal, ő meg még abban is hazudik, hogy megivott-e egy doboz sört vagy sem!?
2012. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem tűnt volna ki a válaszomból én vagyok a nő. Első voltam.
2012. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sajnos ez sok esetben fordítva is igaz :/ 13/F
2012. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nem nekik fáj az őszinteség hanem sokszor a pasiknak és őket próbálnák kímélni.

a többiek. én aztán a szemébe vágom mindenkinek az igazat, nem is vagyok népszerű :D

ugyan melyik pasi örülne ha pl. csalná a nője, ez kiderülne és a csaj ezt mondaná: hát igen, megcsaltalak. erre a pasi kérdezné: és miért?

csaj: ját bénán szexelsz, utálom hogy lassan tolod és kicsi meg vékony is a farkad, annak a másik srácnak meg sokkal jobb. hát tudod veled sosem élveztem el de vele egymás után háromszor is megy. cuki fiú vagy meg minden, igazi lelkitárs de benned nem látom a pasit, ő viszont a Kan, akinek a látványától összerogynak a lábaim hiába buta meg erőszakos, a nyomába sem fogsz érni soha.

mi lenne egy ilyen őszinte monológ után?

nemcsak titeket védenek a csajok a kis kamukkal meg hallgatásokkal hanem a a saját testi épségüket is

én voltam olyan butus hogy elmondtam mi a nagy helyzet és visszagondolva örülök hogy mellém ütött a falba inkább

2012. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

"hogy én minden hülyeségben baromira őszinte vagyok a párommal"


Ez a baj. Nem a hülyeségben kell őszintének lenni...

2012. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

utolsó: cáfolnám. félni kell tőletek mert aggresszív állat a legtöbb pasi. persze azt szeretjük ha megvédenek bennünket de időnként nekünk kell magunkat tőletek.

kedvesség? csak addig amíg minden úgy van ahogy ti akarjátok

és ne mondjátok hogy ti sosem hazudtok

2012. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ösnek szólt
2012. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy itt mindenki olyan r*hadt okos, hogy a másik nemre mutogat akármi van. Ha hazudik valaki az a baj, ha őszinte valaki és megbántja a másikat, akkor meg az. Fel kéne fogni, hogy nem vagyunk egyformák és attól hogy valaki pofátlanul hazudik mindenről, más még lehet tisztességes, normális, őszinte ember. Attól hogy a fiatal lányok egy része r*banc, a srácok meg a f*rkuk után mennek, még van egy másik réteg, akik normális erkölccsel bíró fiatalok.

Attól hogy egy réteg fekve hány heti kétszer egy-egy buliban, még van egy másik réteg, akik otthon ülnek, vagy éppen a barátaival nyugis helyen jönnek össze és nem a piában lelik örömüket.

K*rvára idegesít ez az általánosítás, hogy "én most ezzel találkoztam, mindenki ilyen cső", mondom ezt úgy, hogy nőként felvállalom, hogy nem minden férfi egy r*hadék, aki csak böfögni, f*ngani és d*gni képes.

2012. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsó teljes mértékben igazad van azzal kapcsolatban, hogy idézlek:


"nem minden férfi egy r*hadék, aki csak böfögni, f*ngani és d*gni képes."


Ez teljesen igaz, ugyanis sokuk dugni sem képes.

2012. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én kérdeztem: viszont az mért van h szakításkor sem őszinte a másik fél,mikor már nincs jelentősége a dolognak? ugyanis az őszinteség csak egyszer fáj,viszont a hazugság sokszor. én csak azért akarom tudni az igazat férfi létemre h könnyebben felejtsek,vagy h tudjam nem én csesztem el! Ez olyan nehéz dolog???
2012. aug. 24. 01:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!