Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel, vagy kiszeretnétek belőle, hogyha az eddig egyáltalán nem jelentkező, vagy csak enyhe bőrbetegsége hirtelen nagyon súlyosba vált át?

Figyelt kérdés
3 hónapos korom óta van időszakosan kisebb nagyobb ekcémám. a barátomat épp egy tünetmentes évemben ismertem meg. másfél éve vagyunk együtt, és most valami miatt nagyon súlyos lett a helyzet. kivizsgálni nem tudnak, csomó krém csak rontott a helyzeten, amiket felírt az orvos. félek, hogy a barátom esetleg megundorodik tőlem, vagy kiszeret belőlem emiatt
2009. júl. 24. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagy akkor egy seg.fej. Nem tehetsz a bőrbetegségedről, de egyébként is gyógyítható. Én nem hagynálak el :)
2009. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nemfog elhagyni. énmeg csalánkiütéses vagyok, és milyen erősebb érintéstől, karmolástól, feldagad kiicsit ott a helyén, ésmég viszket is. barátom ezzel nemis foglalkozik.
2009. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hátha a barátnőmnek ilyen lenne biztos, hogy NEM hagynám el! ha szeretem akkor mindehogy szeretem nem érdekelne!
2009. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem szakítanék a barátnömmel. amugy meg nemvagy valamire allergiás?
2009. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó pár dologra allergiás vagyok (többnyire fémek), de nem hordok olyasmiket. igazából ki sem tudnak vizsgálni megint, mert félnek, hogy olyan erős lesz a reakció, hogy maradandó károsodások maradnak. szóval nincs mit tenni, megvárom a következő csendes időszakot. köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok egy kicsit:)
2009. júl. 25. 00:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Elárulok neked valamit.

Mi 3 éve vagyunk együtt, ebből több, mint másfelet a pikkelysömörömmel együtt éltünk le. A testem, több, mint 50%-a vörös foltos volt, és tele volt elhalt bőrrel (összegyűlik az elhalt bőr rövid idő alatt és nem tud lehullani).

Így néz ki:

[link]

Ha igazán szeret nem hagy ott. Engem se dobott ki barátom, pedig iszonyú ronda voltam. :/

Sok sikert és jobbulást!!! :)

2009. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is van fém és egyéb allergiám,elég csunya dolgok szoktak kijönni,főleg ilyenkor melegben...párom nem foglalkozik vele azon kivül,hogy szorgalmasan kenegeti krémekkel

rajta is szokott kijönni ilyen sömörhöz hasonló,orvoshoz én mentem el vele,de csak azért h ne viszkedjen,az hogy csunya,olymind1,nem ezért szeretem,pedig mikor megismertem,semmi ilyen ne volt rajta,és most sem számit semmit,legalább még1 okkal több,hogy levetköztessük egymást,olyan cimszoval,hogy be kell kenni:D

22/L

2009. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató szavakat!:) mindent elkövetek azért, hogy jobb legyen.
2009. júl. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!