Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok, vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés
Exbarátommal egy évgig jártunk de egy csaj miatt szakitottunk. Egy hete megismertem egy helyes csávót. De exemet még szeretem de inkább el akarom felejteni. Ti megpróbálnátok a másik srácc ha tudnátok, hogy örökre elveszítitek az ex barátotok?

2012. aug. 25. 04:54
 1/1 anonim válasza:
Ha egy harmadik fél széttudott titeket választani,az nem igazi kapcsolat.Már akkor elveszítetted őt,mikor közbe lépett az a csaj.Kezdj újba az én meglátásom szerint.Ne nézz hátra,csak előre.
2012. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!