Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek az én helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Giovanni1984 kérdése:

Ti mit tennétek az én helyzetemben, kit választanátok?

Figyelt kérdés
Tisztelt fórumozók! Eléggé fura helyzetet hozott számomra az élet és eléggé bizonytalan és tanácstalan vagyok.A véleményetekre lennék kíváncsi ha a helyemben lennétek mit tennétek.Muszály vagyok kicsit hosszan leírni a dolgot hogy átlássátok naggyából a dolgot. A helyzet a következő. Tavaly áprilisban teljesen megromlott a kapcsolatom a feleségemmel. 7 évet voltunk házasok.Született a kapcsolatunkból egy közös gyerekünk és neki van az első házasságából egy fia még. Nagyon jó a kapcsolatom azzal a gyerekkel is. (Apjaként tekint rám.)A kapcsolatunk a feleségemmel mindíg is hullámvölgyes sokszor viharos volt. Rengeteg rosz dolog volt a kapcsolatunkban. Anyagi viták,veszekedések,hűtlenkedés(részemről többször),verekedések.Azt tudni kel a feleségem jelleméről hogy iszonyú akaratos,kiabálós, néha erőszakos,hazudozós máskor viszont szeretnivaló nő. Szexuálisan ő nyújtotta életem során a legtöbbet. Az ágyban tökéletesen passzolunk. Nagyon szerettük egymást mindezektől függetlenül.Mint említettem tavaly áprilisra iszonyúan megromlott a kapcsolatunk és én nem bírtam elviselni tovább ami itthon folyik ezért az elköltözés és egy új kapcsolat keresése melett döntöttem. El is költöztem külön egy albérletbe és ezzel egy időben egy csinos lánnyal is össze jöttem és boldognak is éreztem magam 2-3 hónapig. Közben exem a válópert is elindította és szapultuk egymást így úgy.De lassan ahogy a harag elmúlt bennem egyre többször eszembe jutott exem és egyre inkább éreztem hogy szeretem még mindíg és vissza akarom kapni. Közben a tudomásomra jutott az is hogy elköltözésem után pár hétre elkezdett összejárni az egyik jó haveromnak gondolt illetővel.Még mikor nem tudtam mi van köztük még dolgoztam is együtt a sráccal.Aztán mikor megtudtam hogy ők kavarnak egymással nagyon padlóra kerültem érzelmileg. Szakítottam a barátnőmmel és haza költöztem aminek egyáltalán nem örült exem. Szerettem volna vissza kapni őt de ő nagyívben tett rám és egész hétvégékre is a sráchoz ment el. De állította hogy csak szex van köztük és elszórakoznak. De féltékenységemtől vezérelve belenéztem a facebookjába ahol a srác tini lányával beszélgetettés a szívem szorult össze néha az ott olvasottakon hogy mit érez az apja iránt meg rólam mit gondol stb stb. Ezek miatt sokszor veszekedésig és összekapásig fajult a dolog. Én féltékeny voltam ő meg még cukkolt is. De mindezek ellenére 1-2 havonta előfordult hogy lefeküdt velem. Bár legtöbbször kicsit piás volt.Sokszor éreztem hogy biztos azért van mert szeret és akar tőlem még valamit.De aztán jött a hideg zuhany hogy ez nem jelent még semmit nem békül ki velem. Aztán megint sokszor elment egész hétvégére.Mióta megromlott a kapcsolatunk azóta teljesen megváltozott. Állandóan csavarog.Rengetegszer megy el bulizni a barátaival vagy éppen állítása szerint a barátnőjénél alszik. Meg sokszor is piál ahhoz képest amikor együtt voltunk.Pedig depi gyógyszert is szed. Amire nem igazán kéne semmi alkoholt inni.Folyton csak azt látom hogy jönek neki az smsek. Közben ugye 3 havonta jártunk a bíróságra a válóper miatt.Ott volt ám mocskolódás.Szeretett volna kirakatni a közös lakásból. De azon is gondolkodott hogy elköltözik albiba és kiadja a szobáját albiba. Mert én sokat veszekedtem vele féltékenységből hogy eljárogat a sráchoz.Vagy éppen bulizgatni péntektől vasárnapig. Én közben sokszor feladtam és más nőt próbáltam keresni és pár alkalmas nők akadtak is akiket felvittem magamhoz mikor ő elment hétvégére.Őt nem érdekelte.Nem csinált féltékenységi jelenetet mert a srác varázslata alatt volt. Persze én próbálkoztam nála béküléssel de nem akart és csak pár havonta sikerült ágyba csalni. Aztán azt vettem észre hogy lassan szétmentek a sráccal mert az is kiment külföldre dolgozni és csak ritkán jött haza.Meg persze az is az exével is kavart meg az én exemmel is meg még ki tudja kivel.Facen olvastam hogy azért sokszor veszekedtek is. Ezt a srác lányával beszélgette.Szóval lassan lemorzsolódtak egymásról.Ezután viszonylag sűrűbben bújt velem ágyba exem. De kibékülni nem akart ennek ellenére sem.Továbbra is állandóan eljárt bulizgatni,csavarogni,zülleni.Közben 2 év után talált egy jó munkát magának egy cégnél.Válóperünk véget ért a sok marakodás után megegyezéssel.De sajnos semmi változás.Ivás,csavargás,viták köztünk stb.De néha mégis úgy éreztem valamit érez irántam. Ruhámat kimosta néha és ilyesmik.Én június elején megismertem egy 18 éves lányt társkeresőn.Össze is jöttünk.Nagyon tetszett nekem mert csinos lány.Szinte minden nap találkoztunk.Nála aludtam.Innentől jönnek a fordulatok.Exem azt mondta nem érdekli,itt is alhat nálam a csaj ha itthon van akkor is.Na innentől jönnek a fordulatok.Haza hoztam egyik éjszaka a barátnőmet.Hát exem fél éjszaka fel alá mászkált a lakásban.15 percenként cigizni jött a konyhába.Csapkodva kapcsolta a villanykapcsolót.De rám nem rontott a szobámban.Aztán másnap elkezdett cikizni hogy hallota volt tusolás az éjszaka eksön után.Röhögött. Aztán mondtam neki akkor rosszul hallotad mert 2x is tusoltunk az éjszaka.Na innentől már vita kezdődött hogy vele sosem csináltam ilyet.Meg hogy milyen szépen beszélek a lánnyal. Vele sosem beszéltem így stb.stb. Meg többet nem hozhatom fel a kur..mat mert széttépi.Féltékenykedni kezdett.Aztán meg elkezdett volna békülni velem. Valamiért rátört az érzés hogy még mindíg szeret és lehet ki kéne békülnünk mert a csaj miatt rátört hogy még mindíg kellek neki és ilyesmik.Én persze vissza utasítottam mert gyanúsnak éreztem hogy 14 hónapon át én akartam őt és nem akart békülni most meg hirtelen egy csapásra kellek neki.Túl szép ahhoz hogy igaz legyen.Szokszor szépen írt nekem máskor viszont megmakacsolta magát és veszekedett velem.2-3 hétig akart nagyon békülni aztán már csak a féltékenység maradt meg a bnőm fikázása szapulása. Persze ez mellet eljárt csavarogni meg bulizgatni 2-3 napokra is. Meg ment a titkolózás továbbra is.Állandó smsezések.De hogy kivel smsezik azt nem tudtam.Közben alaposabban is megismertem a barátnőm családját és az ő múltját és őt magát.Sok pletykát hallotam hogy már mennyi pasival volt dolga.Meg lopás dolgokkal is kapcsolatba hozták.Pl a nagyannya vádolta meg hogy ellopot tőle egy parfümöt.Barátnőm előre szólt hogy majd szét akar minket marni a mama mert azt fogja állítani hogy pénzt meg ezt azt ellopot tőle. De én a mamát is megkérdeztem miről is van szó? És mondta csak egy parfümről van szó semmi másról.Szóval össze vissza kamuzott a lány.Aztán ami még zavart engem hogy ez a szűk 2 hónap alatt mióta vele vagyok már 4x akart kölcsön kérni 3-5000 forintos összegeket a lány. Állítása szerint az annya kérte hogy kérjen kölcsön tőlem.Eléggé rosz,igénytelen körülmények közt él a család egy 2 szobás panelban. Apuka magyar.Dolgozik fűtésszerelőként de feketén meg nem mindíg.Anyuka roma.Eléggé igénytelen buta kövér nő.Dolgozni nem akaródzik neki.Csak a cigi megy meg a pia és a facebook és a netezés neki minden nap.Nem látom sosem igazán ténykedni otthon semmit.Párját csalta már meg többször is. Még a barátnőm egyik pasijával is.2 lánytestvére van barátnőmnek.Nagyobbik egy évvel fialabb nála.Igénytelen kövér buta lány.Kishuga 5 éves de elképesztő csúnyán beszél és néha már alig bírom elviselni a viselkedését.Összeségében olyanok és úgy élnek mint a ci..nyok. Aki igényes és ad a higiéniára és persze adna a rendre az a barátnőm de ilyen család melett lehetetlen rendet tartani.Most barátnőmről írnék.18 éves.155 magas 50kg szép arcú jó testű lány. Diszlexiája van ezért speciális általánosba járt.Középiskolában is csak a 9 évet csinálta végig.10 ben már nem járt be a suliba. Lógás,csavargás,pasizás.Bár mindent nem tudok azért a múltjáról. Családi körülményei felelősek gondolom mindezért.Nagyon jól főz és tényleg kinyalja a se..em is.Bármit megcsinál nekem és úgy érzem hogy szeret nagyon. Minden nap elém jön a munkahelyre meg minden nap szeretne velem aludni.Tervezgeti a jövőnket és hasonlók.Szabad bejárásunk van egymás facebookjába is.Az ágyban is eléggé vérmes szerencsére mert engem a passzív nők nem hoznak tűzbe.Ma még például egy papucsot is vett nekem ajándékba bár a mérete nem volt jó de aranyos volt tőle.Én is vettem neki egy szép magassarkú szandit mert valahogy zavart hogy egypár sportcipője van és mindenhez azt veszi fel.Meg kifizettem a fogamzásgátlóját is mert arra sincs pénze.Hát most lehet sokan leszóltok érte amit tettem de mikor exemre rájött a békülhetnék dolog akkor vele is lefeküdtem mindíg amikor itthon aludtam.Volt hogy este és mánap reggel exemmel szexeltem.Este meg barátnőmmel.De valahogy úgy éreztem exemmel tökéletes a szex hiába van nagyobb és szebb melle a barátnőmnek.Mert ugye exemnek két gyerek után nem makulátlan a melle 31 évesen.Egyre többször akarok itthon lenni és exemmel lenni.Akár szex nélkül is. Csak együtt aludni.De exem már nem tombol hogy békülni akar. Sőt most megint azt hajtogatja hogy nem akar kibékülni azt menjek a barátnőmhöz.Persze eljár bulizgatni sűrűn.Van olyan hét hogy csak 2x látom délután mert vagy nincs is itthon mire hazaérek a melóból. Vagy elmegy este. Vagy én megyek el a barátnőmhöz aludni mert hiszti lenne ha nem lennék vele.Exem persze sokszor féltékennyé tesz.Meséli hogy a cégnél mennyi pasi nyalizik neki. Sokat smsezik előttem is. De volt hogy az ágyban melletem is.Persze nem láthattam későn este ki írogat neki.Vagy hogy éppen az egyik pasi hívta el bulizni magával aki udvarolgat neki.De azt mondja nem kel neki senki mert minden pasi mocsok stb. Csak élvezi hogy udvarolgatnak neki.De én valahogy nem hiszem hogy nincs semmi senkivel.De ma történt pont hogy kérdeztem tőle smsben hogy érez e irántam valamit még?Erre ez a válasz jött:"Nehéz elhinni hogy bizonytalan vagyok?Persze hogy érzek.Gyűlöllek,szeretlek,haragszom meg vágyódok is egyszerre." Úgy volt hogy ma itthon maradok és együtt leszünk. Filmezés kaja pia beszélgetés és esetleg több is estleg éjszaka. De aztán mikor már mentem haza írja hogy kaja pia beszélgetés lehet de nem alszik itthon mert megy el a barátnőjéhez aludni mert pár fontos megbeszélnivalója van vele. Már ha tényleg hozzá ment és nem e van titokban egy pasija már akiről nem szeretném hogy tudjon.Azt mondja nincs senkije. De amikor a volt haverommal kavart akkor is azt mondta már nincsenek is együtt és nem is szereti. de facebookon mégis mást olvastam.Lehet holnap itthon marad de azt mondta nem biztos mert lehet megint megy el "buliba" állítólag.Nagyon rosz ez így.Tudom van barátnőm és nincs jogom hisztizni de akkor is rosszul esik hogy csak én akarok ennyire vele lenni.Ő meg nem akar velem maradni itthon.Gondolom kíványcsiak vagytok mi a bajom a barátnőmmel?Már a kezdetek óta vagy 6 pasi próbálta facebookon fűzni az ismerősei közül hogy lefeküdnének vele vagy járnának vele. Rosz híre van a lánynak.Lopásos és pasizós ügyek.Bár tőlem még 10 forintot nem vett el az biztos. Nem bízom a véletlenre úgyhogy figyelek.Aztán meg sajnos nem túl beszédes és amit mond az sem szól semmiről.Nem tudok semmiről nagyon beszélgetni vele.Se filmekről se semmiről mert mindenhez butácska,vagy nem látta,nem tudja.Szellemileg nem társam.Aztán ugye a diszlexia miatt a helyesírása iszonyú pocsék.Bogarásznom kel néha mit is akar mondani??? Nem igazán mernék rábízni semmilyen hivatalos ügyet mert szerintem nem tudná megoldani vagy csak iszonyat nehezen.Munkát sem tud találni magának valami rendeset mert semmi képzettsége nincs.Nem is látom rajta hogy 1ről a 2 re akarna jutni és tenne érte igazán. Életképtelen. Nem látok benne nagy jövőt.Nem én akarok atyáskodni mellete és helyette intézkedni mert ő nem tudja.Az nagyon szép tőle hogy odaadó hozzám és a fiam szereti és biztos jó anya lesz majd belőle de nem érzem igazán hozzám valónak.Másik dolog hogy nem érzem szerelmesnek magam belé.Elvagyok vele meg kedvelem.Süt főz mos takarít meg szexre jó de mégsem az igazi. Ha szakítani szeretnék vele nagyon nehéz lesz közölnöm vele mert szeret úgy érzem.De én viszont úgy érzem az exfeleségemet szeretem és akarom minden rosz ellenére ami történt és amilyen most.De közben nem tudnám elviselni kibékülés esetén ha így élne ahogy most.Csavargás,hazudozás,titkolózás előttem,pasikkal kavargatás flörtölés.Exhaverommal és a lányával a kapcsolattartása vagy egyéb exeivel.Én csak úgy tudnám elképzelni vele ha mindent megbeszél velem és minden dolgáról tudok.És persze ezt a bulizós ottalvós életét és a piázgatást abba haggya és velem és a gyerekekkel van legtöbbet.Nem akarom én a négy fal közé zárni de én nem így akarok élni vele hogy semmi közöm hozzá hol van kivel beszél bulizni akar vagy ilyesmi.Úgy érzem és ezt meg is mondtam neki hogy ha komolyan mondaná nekem hogy ki akar békülni velem akkor szakítanék a barátnőmmel.mert tudom hogy ez is zavarja most és gátolja hogy lépjen felém de egy bizonytalan dolog miatt meg nem akarom kidobni a barátnőm.Teljesen zavarodott vagyok most.Már késő is van és fáradt is vagyok úgyhogy egyenlőre ennyit tudok mondani a dolgokról.Kérlek írjátok le ti mit csinálnátok a helyemben.
2012. júl. 28. 02:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

JÉZUS MÁRIA EZ A LEGHOSSZABB AMIT ITT EDDIG OLVASTAM !

:D na elolvasom és válaszolok csak várj

2012. júl. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
olvasom :) válaszolok 10 perc mulva
2012. júl. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Na igen, ez tényleg elég hosszú lett.

Mondjuk én már túl vagyok az olvasáson, szóval válaszolok.


Hát... Először is, magadba kéne nézni kicsit. Egy kapcsolathoz 2 ember kell, nem okolhatod az exfeleségedet mindenért. Le kellene ülni vele, normálisan, nem kiabálva, higgadtan megbeszélni az egészet. Ki mit is akar a továbbiakban, elmondani egymásnak, hogy a másik hogy látja, hogy hol a hiba, kompromisszumot kötni, hátha működik még a dolog. A te részedről biztosan menne, és kis változással szerintem exed részéről is. Van közös gyereketek, ez is összeköt titeket és jó lenne neki is, hogyha "normális" családban nőne fel. Bulizni veled is tud. Írtad, hogy tetszik neki, hogy udvarolnak. Hát akkor tedd azt! ne kiabálj vele. Ha ő mégis kiabálna, ülj nyugodtan, ne szólj semmit és mikor már lehiggadt akkor kérdezd meg, hogy hajlandó-e veled megbeszélni azt kiabálás nélkül, rendesen. A mostani barátnődről te magad írtad, hogy nem látsz benne jövőt, nem vagy szerelmes belé, szóval szerintem felejtős.


Remélem megoldódik a helyzeted és ismét a feleségeddel, gyerekekkel leszel! Sok sikert hozzá!

További szép estét!

2012. júl. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elolvastam :) szerintem avval legyél akit jobban érzed magad és akit igazán szeretsz, sok szerencsét kívánok, és én a te helyedben ott hagynám a volt barátnődet mert megvolt a vita minden nap és később is meglesz lehet most egy kis szünet van de később megint ugyan az lesz és ha jól látom te 84-és vagy úgy hogy még elóted áll az élet.
2012. júl. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-ik hozzászóló. Köszönöm a válaszod.Jól látod.Részemről menne.Én eltudok tekinteni exem viselt dolgaitól amit a múltban tett és megtudom neki bocsátani. Megígértem neki hogy ha egyszer utoljára esélyt kapok vagy esélyt adunk egymásnak és a kapcsolatunknak akkor hű leszek hozzá és megpróbálom boldoggá tenni és jó lenni hozzá. Nem akarom hogy az legyen mint régen az első felvonásban. Tudom hogy az exem sajnos nagyon fél hogy megint szeretni fog és esetleg megcslom és elhagyom és ilyesmi.Én már viták és egyebek miatt nem akarom elhagyni csak két esetben. Ha átver mindenben és hazudozik. Vagy megcsal. Szeretném jól csinálni és szeretni őt.Nem tudom őt elfelejteni pedig aztán már több mint egy éve nem vagyunk együtt rendesen csak egy lakásban élünk. Ez az üljünk le dolog sajnos nem fog menni igazán mert én mindíg próbálom rávezetni arra hogy miben kéne kompromisszumot kötnünk.Én akarok változtatni dolgokon ami őt bántja vagy bántaná de ő nem. Mindíg csak azt mondja hogy ő biztos nem lesz kiskutya meg cseléd se meg nem akar a négy fal közt börtönben lenni.Nem is ezt várom.De ahogy most él ez együtt elviselhetetlen lenne számomra.Az a baj exemmel hogy ő még mindíg a múlt sérelmeit rágja és képtelen igazán előre nézni és az esetleges közös jövőt átgondolni. Minden beszélgetésnek az a vége hogy vita lesz belőle hogy ezt tettem meg azt tettem és nem bízik bennem és nem látja értelmét stb.De közben érzem hogy akar is engem.A másik hogy szinte sosem tudom hogy mikor gondolja komolyan amit mond és mikor mond csak nagyot hogy megbántson.Mert mindíg ez volt közöttünk a múltban is hogy olyasmit is a fejemhez vágott amit nem is úgy gondolt de tudta hogy fáj nekem. Pl most a volt haverommal kapcsolatban is volt ilyen sokszor hogy ebben is jobb abban is jobb.Még az ágyban is jobb.Aztán valamelyik nap mikor csináltunk egy vad éjszakát akkor megy szex közben azt sikította hogy senki nem tud így meg...ni mint te.Na ebből most döntsd el mikor mondja az igazat. Én nagyon szeretném hogy kibéküljünk és szép legyen minden de az úgy nem megy hogy ő nem akar olyasmin változtatni amik engem zavarnak vagy zavarnának a jövőben. Bulizni tudna velem is persze.Én sajnos az ő társaságába úgysem járhatnék mert mindenhol be vagyok feketítve és egy utolsó elmebeteg állatnak beállítva mert minden balhénkat kitálalt nekik persze az ő szemszögéből.De azt sosem meséli el hogy közben mik mennek köztünk.Szégyelné a barátai és családja előtt hogy közben alattam síkít időről időre.Ez eléggé fáj nekem. Udvarolgatást is említetted.Én hiába írogatok neki ilyen olyan smseket.Úgysem tudom úgy lenyűgözni mint egy új papsas akivel mig semmi balhéja nem volt.Azért próbáljak nyalizni neki meg esetleg ajándékkal vagy étteremmel mozival kedveskedni neki hogy aztán meg fogja magát azt mit tom én hol alszik és kivel és magában jót röhög rajtam és kihasznál????? Nyalnám én a se..ét is ha tudnám hogy őszinte velem és nem falrahányt borsó amit teszek érte.
2012. júl. 28. 03:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Alapból félromával minek jössz össze? Ez undorító számomra,ne csodálkozz lopásos,meg egyéb pletykákon.Dobd a csajt,aztán tettekkel bizonyíts a feleségednek hogy csak őt szereted,és nem kell senki más.
2012. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó hosszú lett, de nem baj. :) Ameddig nem írtad, el is költöztél simán írhatta volna a párom is. :( :)


Szóval tömör válaszként elsőre azt írnám, hogy mindkét nőt felejtsd el.

Második lehetőségnek, hogy egy jó pillanatában kapd el az exed és beszélgessetek egy jót, mindkettőtök érzéseit, szándékait részletesen kitárgyalva!


Teljesen egyértelmű miért a haveroddal kezdett el kavarni, mert tudta ez nagyon fog fájni neked! Ugyan az, mint amikor a vitáknál olyanokat vág a fejedhez, amiről tudjátok mind a ketten, hogy nem igaz, de ő tudja, téged akkor is bántani tud vele!


Amit fixen minden szempontból meglépnék az a barátnő dobása. Nem a kora, származása, ... miatt, hanem mert teljesen egyértelmű, hogy csak pótlék neked. Kb. "nincs ló jó a szamár is" alapon és ez nem szép tőled sem! Másik meg látszik, hogy érzelmes pasi vagy és ha most nem szereted később sem fogod már. Vita pedig vele is lesz tutira, így akár kb. rosszabb szituk is kialakulhatnak, mint az exeddel, mivel őt szeretted és szereted most is ha jól értem.


Ennyi jött le nekem. Kitartás!

2012. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ez mind szép és jó! De az senkit nem érdekel h az ex mit akar?
2012. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Giovanni1984 ... Giovanna1981 ...

Csak nem Te vagy az ex? Vagy ez csak véletlen? :)


Részemről majd ha az ex is kérdez, válaszolok neki is. :)

2012. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De bizony ő az ex. Regizett ide hogy ő is hozzászólhasson a hérdésemhez. Na mostmár egyre izgibb lesz a téma.Jó lenne tudni ő mit akar ha már szemtől szembe nem megy a beszélgetés.
2012. aug. 5. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!