Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ez? Tényleg létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ez? Tényleg létezik?

Figyelt kérdés

Az én problémám az lenne, hogy eddig teljesen cáfoltam azt hogy létezik szerelem első látásra, volt hogy megtetszett valaki, de az nem ilyen volt.

A múltkor láttam egy férfit vagy 25-30 között lehetett, de amint megláttam beleszerettem vagy nemis tudom :) Szóval a kérdésem hogy létezik ilyen, vagy ez is csak a vonzódás egy formája lenne ??

Köszönöm a válaszokat. 20/l


2012. aug. 25. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lányoknál létezik ilyen, mert nektek csak a külső számít, azt meg azonnal látjátok.
2012. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt nevezik kémiának. Beleszeretni a teljes emberbe szoktunk annak meg előfeltétele, hogy ismerjük a másik lelkivilágát, gondolkozásmódját, stb.

Az olyan esetekben amiről te beszélsz a "rózsaszín ködről" van szó.

2012. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést, velem is volt már ilyen többször is. Ilyenkor erős vonzódást érzel a másik iránt és beleképzelsz olyan tulajdonságokat, amelyekkel nem rendelkezik, vagy csak félig és kialakul a plátói vonzalom. A kérdés már csak az lenne, hogy ő ismer-e téged, vagy beszélgettetek-e már? Mert, ha még nem és ez csak amolyan távoli vonzalom, akkor lépni kell.
2012. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, szóval akkor szerelmes nem lehetek mert végülis nem ismerem őt és a tulajdonságait.

Jó lenne ha megismerhetném, lépnék én de ahogy jött úgy elis tűnt. :(

Köszönöm a válaszokat :D

2012. aug. 25. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:

jah plátói szerelem velem is megesett már van egy lány aki nagyon az esetem külsőleg de semmit se tudok róla néha szoktam látni kb félévente egyszer olyankor újra felszokott lángolni a szerelem :D de egy két hét múlva általában elmúlik de olyankor mindig ő lesz a világ legtökéletesebb nője egy csomó olyan tulajdonsággal felruházom amivel létrejön a számomra tökéletes nő :)

17/F

2012. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valami hasonló érzésem volt nekem is. :D

Kár hogy én soha többé nem látom :(

2012. aug. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!