Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen szerelem?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy valaki életében csak egy embert szeret és kitartanak egymás mellett? (mondjuk 18-19 éves kortól kezdve) Régen ez volt a megszokott, de a mai világban már nem vagyok benne annyira biztos.
2012. aug. 21. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Létezik csak nagyon ritka mert a mostani fiatalok élik az életüket és nem úgy gondolkodnak mint a régi öregek...
2012. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pont egy hűséges lányra vágyom, csak olyannal még nem találkoztam. :/
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg a büdös fittyfenét, azt! Régen ugyanúgy fehér hollónak számított, aki első nekifutásra az ideális partnerbe botlott, csak épp akkoriban az elhamarkodott elköteleződés volt divatban, így egy pocsék párkapcsolatból (mely hamar házasságba torkollt) a kutyának sem jutott eszébe kilépni. Tudom, miről beszélek, élő példa áll előttem; konzervatív nagyszüleim is egy folyton marakodó párost alkotnak és apám bevallása szerint 30 évvel ezelőtt is így járta már köztük, mégis egymás seggében maradtak. Nem értem, mivel volt tetszetősebb az a rendszer a mostaninál.
2012. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 15 éves korom óta vagyok együtt a barátommal de kezdődnek a gondok részemről.. hogy szeretnék még mással is együtt lenni nem az első pasinál leragadni és elég nehéz a döntés hogy maradjak-e egy pasival életem végéig vagy ne..
2012. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

3-asnak! már pedig létezik. az én nagyszüleim több, mint 50 évig szerették egymást. még öregkorukban is vidáman csipkelődtek egymással:)

szóval létezik, de valóban ritka!

2012. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol írtam én olyat, hogy létezhetetlen? Kérlek, idézd vissza a kétes mondatot, de csak miután minimum háromszor megrágtad a monológom tartalmát. Köszönöm!
2012. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék mérget arra, hogy régen minden olyan csudajó volt. Kicsit több, mint egy emberöltővel ezelőtt még szégyen volt a válás, és az emberek java kötelességének érezte, hogy, ha már házasodott, akkor az illetővel is maradjon, különben "rossz férj" "rossz asszony" lett volna, ami = szégyen. Persze akkor is voltak tényleg jó kapcsolatok, ahogyan ma is, csak az ember hajlamosabb mindenben a negatívat látni. Az feltűnőbb.
2012. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!