Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemezd a barátnődet! Milyen tulajdonságait imádod, és mi az amit nem kedvelsz?

Figyelt kérdés

Itt lehet külső,belső tulajdonság is.

Ne írd,hogy mindent imádok benne.Biztos van amit kevésbé szeretsz(Még akkor is ha így fogadod el)

Lányok is írhatnak ha gondolják.


2012. aug. 25. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én làny vagyok:) Forditok a kockàn! én gyakorlatilag mindent szeretek benne, amit nem az az, hogy nem képes néha nemet mondani! Föleg ha a csalàdjàrol van szo! Persze kellöen hatàrozott az élet fontos dolgaiban de pl ha a huga àllandoan itt aka aludni, és ö nem szeretné, nem mondja meg neki, hanem engedi:)
2012. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mókusgyilkos ***** válasza:

1.: mert a húga bakker! :D nekem nővérem van :S akármikor oda adom 1 hugicáért :)

na meg ha neked mondana nemet akk már az 1ből probléma lenne :D:D


kérdező:------------------------ amit szeretek benne: h perpill nincs :D amit utálok: h úgyse úszom meg a következő 1 évet nők nélkül pedig nem lesz rájuk időm.

2012. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sokszor nemet mond, kicsit olyan mint én, makacs természet, de mindig ki tudunk egyezni, nàlunk az észérvek viszik a pàlmàt, nem a hiszti:D
2012. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!