Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Már nem vagyok szűz, egy fiúval feküdtem le eddig.

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, és már nagyon egymásra vagyunk indulva. :D Csak azért valahol ott van bennem, hogy nem akarom hogy ilyen könnyen kapható legyek neki...de ugyanakkor meg már nagyon akarom. Szerintetek?


2012. aug. 25. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
értem,akkor csak tévhitben volt :) ezt ne vedd alapul :) beszéljétek ki a dolgot. :)
2012. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ettől könnyen kapható lennél. Egy hónap azért nem olyan kevés idő. És ja 18 évesen.. DÖNTSD EL TE!, mármint komolyan, ne már, csak te érzed mit akarsz, és akkor valaki azt mondja "mmm,, nem" na jó hát akkor nem :(:S
2012. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor lennél könnyen kapható, ha előbb nyitnád a combjaidat, mint ahogy ő a sörösüveget! 1 hónap...3 hónap..6 hónap, mit kombinálsz?! Szereted, megbízol benne, le akarsz vele feküdni? Ha igen, akkor meg...? 18 éves vagy, tudni kellene már e téren dönteni.

Ki plántálta bele ezt a hónapokhoz kötött h*lyeséget a nők agyába?

2012. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha normális felfogású akkor nem fog könnyen kaphatónak tartani akkor sem ha 1 nap után fekszel vele mert nem az idő számít hanem az hogy mi van köztetek az pedig nem időfüggő!

27F

ui: Ha emiatt lenéz dobd ki a pic$ába!!!

2012. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!