Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a korkulonbség szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a korkulonbség szerintetek tul nagy?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit mar kb 1 hónapja ismerek.ő 31 éves,én 17.Az a helyzet vele,hogy egyátalán nem néz ki 31-nek,inkább 25-nek mondanám.De sokat szoktam vele beszélni és felmerült a téma,hogy tetszem neki és én is igy viseltetek iránta.és most azon gondolkodom,hogy lehet e belőle kapcsolat.Szerintetek?(ő idén végez az egyetemen én most megyek 11.be)
2012. aug. 25. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
szerintem nem lehet belőle normális kapcsolat lehet csak szexet akar....de ez csak az én véleményem
2012. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele, ha komolyan gondolja. Arra vigyázz, hogy ne feküdj le vele 1-2 hónapig, ha megvárja, akkor komolyan gondolja veled.


Ebben a korban gyakran szertnek "kislányokkal" játszadozni.


24/N

2012. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
54%

31 évesen VÉGEZ az egyetemen? azt h? na m1.

igen nagy. és a tetszel neki az azt jelenti h barátság extrákkal v még az se és nem azt h kapcsolat :D

2012. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az orvosi egyetem is 6 év ! pláne ha egyetem előtt fősulira járt
2012. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na ezek szerint nem csak én vagyok ebben a helyzetben :D Csak nekem nem tetszik...
2012. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon jol ismerem és neki nincsenek hátso szándékai,tiszteletben tartja a döntéseimet és nem erőltetne rám olyan dolgot amit én nem akarok.
2012. aug. 25. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért hivatkozik mindenki arra, hogy xy ennyi meg ennyi idős, de csak ennyinek néz ki.

Szerintem nem azért tetszel neki, mert pl. koraérett vagy, vagy idősebbnek nézel ki, mint 17. Persze vannak kivételek, de azért még ismerkedj vele, mert ha észreveszed 1-2 hónap után, hogy egyre kevésbé érdekled, akkor biztos, hogy csak szexre kellenél neki.

20L

2012. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet belőle kapcsi ha bejőtőkk egymásnak probáljátoki majd meglátod hogy mükődik vagy nem
2012. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.


még kislányok! Majd 26-28 éves koruktól lesznek nők!

2012. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele..mit tudsz te nyújtani egy 31 évesnek párkapcsolarban? Semmit,hisz nem vagytok ugyanazon a szinten..megkufircol párszor majd otthagy.Nem is értem mit akar egy kislánytól
2012. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!