Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kit válasszak? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak? :S Részletek lent.

Figyelt kérdés
Van két személy akit szeretek, legyen "a személy" és "b személy". Az "a személy"ről annyit szeretnék mondani, hogy fél éve szakítottunk és ő vezetett be a szexualitás rejtelmeibe is (csókot beleértve). Van ugye a "b személy", akivel 4hónapja együtt vagyok, de nem szeretem annyira mint "a személyt"... Ráadásul mostanába beszélek az "a személlyel" és azt mondta hogy szivesen járna velem újra. Szerintetek mit tegyek? Mert "b személynek" én vagyok az igazi, többször is sírt, csak azért mert bedurciztam rá, vagy hasonlók... Légyszi ne írjatok hülyeségeket.:( 17/L
2012. aug. 25. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erika te vagy az?:D
2012. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem ő a lídia!
2012. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te melyiküket szereted jobban? És ha lehet tudni, miért szakítottál "A"-val?
2012. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Látszik hogy az "a személyt" szereted és őt választanád szerintem inkább az a kérdésed hogy-hogy mond meg "b személynek " hogy nem ő kell hanem más Ha így van ahogy én mondom akkor próbálj vele SZEMÉLYESEN !! beszélni hogy vége
2012. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sírós fiú <3 B-t válaszd :)
2012. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, akibe másodszorra szerettél bele, mivel akkor nem szeretted eléggé az előtte levőt.
2012. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem a "C"-t válaszd! :D Azaz engem.. :)
2012. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
5.nek igaza van.ha az elsőt szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba.
2012. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."

Johnny Depp

Tizenhet evesen erettebbnek kene lenni, nem GYK-n kerdezni, hogy TE kit valassz PARODNAK...

2012. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem lehet, h a b-bel csak szánalomból vagy együtt?
2012. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!