Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz fiúból jó fiú? Rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fiúból jó fiú? Rossz fiúba szeretett a minta lány? Vélemény? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon bunkó pasi.Nőfaló stb... Ráír egy lányra.. aki nem foglalkozik vele.. csak néha. de akkor nagyon jól elbeszélgetnek.Ha találkozót említ a lány tereli a témát. A lány nagy szájú,tele érzelmekkel ennek ellenére viszont nyugodt életre vágyik. Aztán csak összejön a találkozó de a lány csak úgy megy el mint egy baráti találka. Önmagát adja nem érzi magát feszélyezve ahogyan a srác se. Nagyon jól érzik magukat. Valami elindul...Viszont mikor eljutnak arra a szintre h kapcsolat mindketten hátrálnak. A fiú visszatér a züllött életéhez, mellőzi a lányt nem feltétlenül keresi. A lány nem tud mellette önmaga lenni fél h elveszíti. Nem szeretne egy lenni a sok közül és elveszíteni a lelki társát.... Ilyen helyzetben mit lehet tenni????
2012. aug. 25. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

rossz fiú, minta lány? ... már csak a boszorkány meg a herceg hiányzik

itt te vagy a lány, ugye? könnyebb lett volna követni, ha egyes szám első személben írsz

ha tudod, mire számíthatsz a pasinál, és azt is, te mit akarsz, akkor tudod, mit kell tegyél

lelki társ? mióta ismered? ráír? egyszer találkoztatok?

2012. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Esélyt adni magadnak és neki is! Ergo magatoknak!


Ha nem probálja meg vele a lány vagy a fiú akkor soha a büdös életben nem tudják meg h mi lett volna ha kipróbálják "együtt".


Aztán hidd el nagyon sokáig bánkódni fogsz majd azon h "mi a f@szért voltam ekkora hülye h meg sem probáltam"

2012. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:

amúgy mellékesen nem igazán értem, hogy ez a lány mitől annyira "jó lány mintalány" amikor van nagy szája is --- és a leírtjaidból az jön le hogy túl sok különbség nincs is....


ez meg értelmetlen: "A lány nem tud mellette önmaga lenni fél h elveszíti."

2012. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Befejem a mesét: aztán összejöttek és boldogan éltek amíg meg nem haltak. Aki nem hiszi járjon utána.
2012. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez az én kis történetem. 24 éves vagyok tehát már nem kislány. Természetesen évek óta megy ez a játék. És most ahogy megkapta amit akar az az engem... Így már nem érdekes a játék számára. Tisztelettudó meg nagyon normális velem de nem igazán keresi a társaságom. Max ilyen 1-2 órára. De h felhívjon vagy vmi... Ő benne van minden hülyeségbe az élete nagy részét a piálással, szerencsejátékkal illetve a csajozással töltötte. Most annyi h nem csajozik... Ha választania kellene h kocsma vagy velem egy este lehet kocsmába menne... Még nem voltunk kapcsolatban ez nem így volt. Én pedig minta tanuló, józan életű, hűséges lány vagyok. Mondhatjuk h okos,kifinomult. Kb 5 napja vagyunk együtt és már most érzem h csökkent az érdeklődése irántam. És nem tudom, hogy mért. Nem volt szex még csak be sem próbálkozott... Tehát nem értem az egészet
2012. aug. 25. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:

azt hittem, sokkal fiatalabb vagy

hát, ő még nem akarja lekötni magát, úgy tűnik, te meg olyan típus vagy

akkor mérlegelj, h mit akarsz, lefekszel-e vele, ha kívánod te is, de akkor valószínű, h nem sokáig lesztek együtt

vagy hagyod most, és akkor barátság is maradhat talán

2012. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ASOT ***** válasza:

figyelj, ő is tanulhat tőled újat láthat másfajta életet, és te is tőle!

De semmi sem kötelező.

Viszont egy kis újdonság jöhet az életedbe .


Adj egy esélyt a dolognak különben megbánod! Aztán ha nem akkor nem. Elegánsan távozol..


ÉS nem akarom itt látni tőled 3 hónap mulva azt a kérdést, "hogy miért voltam ilyen hülye h nem probáltam meg vele most már mással van akit szeret....."

2012. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!