Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 20 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 20 évesen még nem volt komolyabb kapcsolatom?

Figyelt kérdés

...vagy én túlzom el, eddig még csak egy fél éves kapcsolatom volt,ami hosszabbnak mondható,az sem az érzelmeken alapult,a többi mind egy kettő hónap alatt végeszakadt.

Ebben az a baj, hogy egyre inkább magamat őrlöm, mert nem tudom mit szúrok el,vagy talán ennyiszer félreválasztok?

Kezdem egyre rosszabbul érezni magam.

20/L


2012. aug. 25. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne őröld magad.Nekem sem volt még komoly kapcsolatom.

Neked nem sikerült csak ennyi :) majd jön egy srác akivel jól érzed magad

F19

2012. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah és még annyit hozzá tennék,hogy teljesen normális.Semmi baj nincs veled
2012. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek ez nehezen megy,de ne légy csalódott,változni fogsz idővel és jobb lesz.Ne engedd magad megtörni az a lényeg.
2012. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz ha ott lesz az ideje.

Minek korlatozod es gyotrod magad azzal mi a normalis?;)

2012. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem sem volt még. : )

De látom a lányokat a baráti körömben, 3/4-ének nem volt túl kapcsolata... 17-18 éves lányokról beszélek...Némelyik elmehetne modellnak is : )



18f

2012. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az megnyugtat, nekem komolytalan se volt még. (amikor legalább szex van)

28F

2014. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!