Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet érni egy olyan fiúnál, aki mindenkit csak le akar fektetni, hogy komolyabb kapcsolatom legyen vele?

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy?
2010. júl. 8. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A szexnél komolyabb? Mi, hozzá akarsz menni?
2010. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, vagy nehezen de...:/
2010. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem komolyodik meg,addig semmi esetre sem.Rossz hír: lehet,hogy 30 évesen sem fog...
2010. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a) nem fekszel le vele, csak pl hetek után addig ha kitart, az már jó, lehet hogy olyan jó csávó hogy mindenki ágyba dőlt vele ...

ha belédszeret nyert ügyed van, ha nem, nem.


b) megvárod amig kicsajozza magát és 30-40éves korára lehiggad :)

2010. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
szerinted? ha neked az komoly kapcsolat, hogy közbe néha-néha megcsal akkor nyugodtan. azt szeretnéd hallani, hogy: igen persze, eddig csak dugni akart mindenkivel, de veled kivételt fog tenni?! hajrá....
2010. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan csajt, akivel ismerősöm kivételt tett. Mindenki csak dugni kellett neki, de az a lány nem. Aztán mégis otthagyta a csajt, pedig szerette. És azóta folytatja a dolgát... :S Majd talán pár év múlva felkersem, ha már megkomolyodott. :D

Addig szerintem te is hagyd a jelöltedet.

2010. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Malenkaia ***** válasza:
100%
Na...rám 7 évig várt,mire "megadtam" magam...2 évet jártunk,azt elmúlt a szerelem, még mindig szeret....Pedig a krumplit is,ha nem gurult volna odébb... Na most akkor mivan? Idő kérdése sztem...Ha nem hagyod magad sokadszorra sem, akkor eseteleg összejöhet! =)
2010. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fke ***** válasza:

7 éveg várt!!! ki ez gecc! 7 évet? vagy 7 évesen ismerkedtettek össze és 14 éves koráig, vagy mi a szösz.

már a 7 hónap is durva szerintem. de 7 évig húzni az agyát ge-ciség!

2010. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!