Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú rám írt már többször is, de valahogy a beszélgetés közben szűkszavú és nekem kell fent tartani a beszélgetést?

Figyelt kérdés

írta már, hogy nem ismer más ilyen lányt mint én, de a beszélgetés közben az az érzésem, hogy azt várja, hogy én kérdezzek, és inkább egy oldalú az egész. Rólam keveset kérdez.

Gondoltam, hogy akkor nem is érdeklem, viszont akkor miért ír rám? meg van azért, hogy megakad a beszélgetés..


18L-18F


2012. aug. 25. 23:41
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát mert ennyire ért hozzá.. ettől még érdekled csak hát bele kell jönnie :D én pl a másik véglet vagyok minden szrra kíváncsi vagyok [itt nem a kedvenc szín stb témára meg a "hol lax dugunk?" nyitásra gondolok XD] ellenben nem szeretek magamról ugyan olyan súlyú dolgokat elárulni szeretem ha helyzeti előnyöm van :P
2012. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm a kommentet. A helyzet az, hogy nekem tetszik a fiú, azért is próbálom 'életben tartani' a beszélgetést. Ha nem tetszene, már biztos hagytam volna az egészet és egy idő után már vissza sem írnák. (Több helyen hallottam, hogy ha nem kérdez a lány felől, akkor nem is érdekli.) Én még úgy érzem magamat, mintha egy állásinterjún lennénk és kérdezgetném.. Meg hát azért a fiú kezdeményezzen már.. már volt barátnőja, akkor csak kellene az alapokat tudni, nem? Vag ytalán csak meg vagyok szokva, hogy a volt barátom mindig leste midnen kivánságom és érdeklődött utánam?

Most igy belegondolva olyan, mintha nem is érdekelném.. de mint már emlitettem is, miért ir rám többször is?

2012. aug. 25. 23:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiába tetszik a srác, ha nem tudsz vele értelmesen beszélgetni az ő hibájából. Feküdj le vele, és/vagy lépj túl rajta...


24/F

2012. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, hogy egyre több ilyen lány van a világban, de én nem tartozom azokhoz akik csak a fizikai dolgok miatt pár alkalomért odaadják magukat, mint egy nem is tudom mi..
2012. aug. 26. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy "és/vagy lépj túl rajta"...
2012. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az igaz :)
2012. aug. 26. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!