Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Egy szép vagy legalábbis találó idézetre vagy gondolatra lenne szükségem az alábbival kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Van egy csaj,aki műtermi nagyon szép fotókat tesz ki magáról facebookra,saját magának lájkolja,ha külföldi nyaralásról tesz ki képet akkor odaírja hogy mert megérdemli,meg ilyen jól megy neki,kényszeríti a párját hogy lájkolja (hisztizik),ha 3an vannak egy képen a barátnőivel és valaki odaírja h van köztetek egy angyalka akkor odaírja hogy "gondolom én",de a pasi a feleségére értette.Dicsekszik h milyen drága volt a cipője,de ő megérdemelte. Ez egy kövér csaj és arcra sem szép.
2012. aug. 26. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tetszel nekem. (...) Tudom, hogy mindenki más odavan érted, de én nem. Talán azért, mert olyan keményen hajtasz rá, hogy az emberek szeressenek.


Cassandra Clare

2012. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mókusgyilkos ***** válasza:

persze :)

http://www.youtube.com/watch?v=qmQeVD1fhdc

ha tudsz hangszeren játszani még jobb lesz :D

2012. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legkiábrándítóbbak azok az emberek, akikből hiányzik a képzelőerő. T. S. Eliot ezekre mondja, hogy „üres emberek”. Olyanok, akik nem látnak a felszín alá, észre sem veszik, hogy az a lyuk, ahonnan hiányzik a képzeletük, érzéketlen szalmatörekkel van betömve. Ők maguk is érzéketlenek, üres szavakat zúdítanak a másikra, és olyasmit erőltetnek rá, amit az nem akar. (…) Mit nekem homoszexuális, leszbikus, hetero, fasiszta disznó, kommunista, krisnás, nem érdekelnek. Egyáltalán nem törődöm azzal, hogy ki milyen zászlót emel magasba. De az üres embereket ki nem állhatom.


Murakami Haruki

2012. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!