Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kínos szitu rákérdezni a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos szitu rákérdezni a csaj származására?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kölcsönösnek tűnik a szimpátia, helyes, mosolygós, alakja is rendben van, de megdöbbentően kreol bőrű és sötét hajú (igazából nem tudom eldönteni, hogy sötét barna vagy már fekete). Itt felvetődik ugye, hogy netán roma származású, mivel normális hátterű, felfogású csajnak tűnik, így igazából nem számítana, de azért mégis böki az ember csőrét, hogy megtudja. Egyébként a kreol bőr mellett arcvonásai alapján nem cigánynak, hanem inkább kicsit olyan latinos, spanyol, dél-amerikai típusnak mondanám, de nehéz eldönteni.
2012. aug. 26. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább tőle tudd meg mint mástól.

És legalább látja hogy érdeklődsz iránta.

2012. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is kreol bőröm van sokan romának néznek pedig nem vagyok az...tőlem is megszokták kérdezni én nem szoktam megsértődni ilyen tipusú kérdés miatt már megszoktam :) 19/L
2012. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Kínosabb lenne, amikor majd bemutat az apjának és valami vajdával nézel szembe. ;)
2012. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha még most megtudod.
2012. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mutattass a családjáról képet,hátha valaki tuti akármi.

sokáig a kedvesem engem is cikizett,hogy egy falubeli romalánnyal hasonmás vagyok....pedig semmi közöm hozzájuk.

2012. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tesójáról láttam képest, hát ööö... szintén olyan határeset, ugyanaz mint a csaj, egyik képét nézve eszedbe se jutna a fenti kérdés, másikon viszont úgy néz ki, van benne egy-két vonóval :). De normálisnak tűnik, nem ilyen raj gyereknek.
2012. szept. 1. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!