Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 4 hónapja ismertük meg egymást,elkezdtünk találkozgatni,kialakultak a dolgok.Szó volt róla hogy összejövünk,de nem tudta eldönteni mit akar,mert egy éve nem volt senkije.Aztán egyik napról a másikra kb. 1 hónapja aztmondta felszívódik..rá 1 hétre már egy másik lánnyal láttam kézenfogva a városban.(körülbelül 3 hete lehetnek együtt ) Most pedig ott tartunk,hogy össze van zavarodva,nem tudja szüksége van-e erre és engem hív magához aludni.Ha rájönne h velem akar lenni,mit kéne tennem?Megszerettem,nem hiszem hogy visszatudnám utasítani :/
2012. aug. 26. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha annyira megszeretted, akkor ha veled akar lenni, úgysem fogod visszautasítani. Valószínűleg én is ezt tenném...és nem biztos, hogy jó ez így, de ha a szíved ezt diktálja, akkor ha nem teszed meg, szenvedsz.

Azonban ha elkezd veled játszadozni..hogy ezzel a csajjal van, miközben téged is szédít, akkor ne menj bele a játékba, hagyd ott! Mert ez ugyanolyan fájdalmat fog okozni, mintha nem lennél vele semmilyen szinten..ha ugyan nem nagyobbat!

Azért remélem, nem csalódsz és mégis összejöttök!:)

2012. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyen könnyen az ölébe hullasz, olyan, mint ha engeded, hogy játszon veled. szerintem azért éreztesd vele, hogy ez nem ugy megy, hogy egyet 'csettint' és te már jössz is. kicsit azért kéresd magad, legyen meg az önbecsülésed, még ha szereted is. tudom, nehéz, de ha kellesz neki, akkor nem adja fel. De tudtára adhatod, hogy hasonlóan érzel iránta.
2012. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!