Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen eset után h viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen eset után h viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

van egy srác, aki tetszik nekem, azt gondolom én sem vagyok közömbös számára. Egyik este msneztünk, mikor egy legénybúcsúból tért haza, és nem volt teljesen beszámítható, összevissza írogatott néha. Másnap bocsánatot kért, amiért ilyenekkel traktált, eléggé szégyellte magát. Azóta nem találkoztunk, a napokban fogunk és nem tudom h viselkedjek. Felhozzam az esetet, vagy sem? Ő nem az az ivós típus, és főleg nem, aki büszke rá h ha többet iszik a kelleténél. H mutassam neki, h nem nézem hülyének, meg nem nézem le, és ne érezze magát kínosan, el van felejtve pont?

Azon merengek, h milyen fejet vágjak, kacsintsak, vagy küldjek neki egy pajkos mosolyt, vagy csak köszönjek neki, mintha mi sem történt volna?

légyszi ne gúnyolódjatok, csak a kérdésre válaszoljatok köszii


2012. aug. 26. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit írt össze-vissza.

Ha semmi extrát, az teljesen elfogadható, szerintem ne hozd fel.

2012. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ő nem hozza fel a dolgot te se.ha viszont rákérdez,mond el neki h ne szégyelje magát,ilyen mindenkivel előfordul néha.
2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal fogod kimutatni, hogy nem nézed hülyének, ha megnemtörténtnek tekinted az esetet. Fel sem kell hoznod és minden oké. Ha akarja, majd ő megemlíti, ha meg nem, akkor legalább te sem hozod zavarba.
2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor az arcomra se üljön ki fél mp-re se semmi? mert ahogy elképzeltem a szitut bemegyek majd a terembe és odavetek neki egy ilyen "szövetséges" mosolyt, de lehet h azt se kéne
2012. aug. 26. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg, ha ennyire szégyenli magát, akkor éppen hogy fel kellene hozni, mert később is zavarban lenne emiatt

én a helyedben elpoénkodnám négyszemközt azt a dolgot, amit írogatott, akármi is, ezzel jelezném, h semmi gáz, vele ezt is meg lehet beszélni, de finoman a poénokkal...

2012. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!