Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hóditsam el a szivét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam el a szivét?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány és ő már ezt tudja de még csak barát akar velem lenni de én meg másra se tok gondolni csak rá hogy hóditsam el szoktam neki bókolgatni hivtam moziba s de akk pont nemértrá mivel lehetne elhóditani a szívét?
2012. aug. 26. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

ja pont nem ért rá xD


sehogy

2012. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lliizzii válasza:
szerintem azért még nincsen veszve a dolog. 3 a magyar igazság...;)
2012. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megosztok veled egy titkot.

Ilyen esetekben,amiben most te is vagy,tehát ő is tud róla hogy mit érzel,általában 2 lehetséges verzió van:

-Vagy az,hogy elhívod valahova és azt mondja hogy ráér(majdnem mindenre ráér,ahova hívod)--->egyértelmű jele annak,hogy az érzéseid kölcsönösek.

-Vagy pedig semmire sem ér rá--->ez nem véletlen,biztosan van szabadideje,csak nem rád(ha érted mire gondolok).Sajnos ez a te eseted.


Válaszolva a kérdésedre tehát:sehogy.Ezzel nem tudsz mit kezdeni,ez van.

2012. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért még egyszer megpróbálhatod elhívni valahová. De ha akkor is van kifogás akkor hagyd a francba.
2012. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!