Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet szótérteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szótérteni egy nővel, mielőtt megjön neki, és ideges?

Figyelt kérdés

Mert ilyenkor egyáltalán nem tudok vele beszélni.Akármilyen kedves vagyok,ő megsértődik mindenen.Lehet ezt ,,kezelni"?

17/F,,a lány 16



2012. aug. 26. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nem szólsz hozzá. Nekem bevált. :D
2012. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha ideges,én beteszem a kedvenc sorozatát, odahívom a kanapéhoz,eléteszek egy nagy bögre fagyit,és egy tábla csokit,megölelem, és csendben mellette ülök. Siker.
2012. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy nem szólsz hozzá,vagy addig nem találkoztok :)
2012. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért az nehezen kivitelezhető.Hasznosabb tipp? :D
2012. aug. 26. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Hasznosabb tipp? Ha hozzászóltál, tudj gyorsan futni. :D
2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az idegesség csak előtte tart? :D kikészít. oO
2012. aug. 26. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
csak türd és sok sok CSOKI :D
2012. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Veszek neki tampont... XD
2012. aug. 26. 20:56
 9/13 anonim ***** válasza:

hát én vhogy tuti megoldanám


mondjuk szeretgesd..

2012. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Ez egy ilyen. A legtöbb nőre ilyen hatással van a menstruáció előtti pár nap. Vagy megtanulod a helyén kezelni ezt a dolgot és nem húzod fel magad semmin ebben a pár napban, vagy minden hónapban össze fogtok ugatni...teljesen feleslegesen. Legyél okos...ilyenkor vonulj te vissza, ha pattog vmiért. Mondd neki, h majd megbeszélitek pár nap múlva, ha már nem lesz ki idegileg.

Hidd el, tudják ők, hogy ilyenkor zizik...csak épp nem tudnak mit kezdeni ezzel. :)

2012. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!