Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kiállnátok a szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiállnátok a szerelmetek mellett, akkor is, ha nincs igaza?

Figyelt kérdés
nemrég volt egy kis nézeteltérésem egy idegennel az utcán. a barátommal voltam. éppen rossz kedvem volt, szóval sok mindenre ugrottam... szembejött velem egy srác, és nem tudtuk kikerülni egymást, amikor én jobbra léptem, ő is, balra ugyanígy... elkezdett sürgetni, meg "naaa"-zott, én meg hirtelen felindulásból mondtam neki, hogy kussoljon. végül sikerült továbbmennie, és a távolból odabökte, hogy "anyád, r*banc". a barátom nem állt ki mellettem, csak állt ott, nem csinált semmit. aztán amikor mondtam neki, hogy milyen k*csög volt ez, azt mondta, hogy neki volt igaza. (nem a r*bancozással) és hogy ne legyek igazságtalan, alkalmazkodjak másokhoz. ez engem nagyon zavart, és más apróbb dolgoknál sem áll ki mellettem, sőt, néha még direkt ellenem is van. barátom haverja beszólt nekem valamelyik nap, tök rosszul esett, mondtam is a barátomnak, de ő csak röhögött a haverján... ti kiállnátok a pasitok/csajotok mellett, akkor is, ha nincs igaza? bevédenétek? és ha igaza van, akkor mernétek őt bevédeni? mit csináljak, hogy az én barátom is megvédjen?
2012. aug. 26. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

viselkedj kulturáltan, ezt tudod csinálni

én amikor elolvastam a kérdést, azt hittem, magaddal kapcsolatban merült fel, h kiállnál-e a párod mellett...nem vagyunk egyformák, na

egész egyszerűen nem választanék ilyen párt magamnak, ergo nem kerülnék ilyen helyzetbe

de más esetekben kiállok mellette, mert nem lenne egy tapló, és én se kerülnék kellemetlen helyzetbe, legfeljebb este megbeszélnénk, h ezt te hogy gondoltad így, de nem a fenti esetben!

2012. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Sztem a férfi dolga, hogy kiálljon a párja mellett, a nő dolga meg, hogy ne teremtsen védhetetlenül idióta helyzeteket! Ha e kettő fennáll, az az optimális - de ez nem az az eset volt...
2012. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt azért nem értem, mit értesz megvédés alatt. Beszámolód alapján a testi épséged nem volt veszélyben, szóval mire gondolsz? A barátod is köcsögözte volna le az idegen srácot, hívta volna ki párbajra vagy legrosszabb esetben, miért nem verte meg? Én ez ilyen utcai(főleg az autós) anyázásokat el szoktam engedni a fülem mellett. Jobb megelőzni a bajt.
2012. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem testőr hanem a társad,ha majd komoly bajban vagy és nem számíthatsz rá akkor csak egy kis giliszta a gyerek,akkor elgondolkodnék hogy kivel is fogok együtt élni.


Egyébként ajánlom hogy ülj össze vele és mond meg neki kerek perec hogy mi zajlik benned.Szerintem a beszélgetés a sráccal nem hiába volna.

2012. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megvédeném, de utána biztosan megbeszélném vele, ha nem értek egyet. Ez így fair.
2012. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
megvédeném elvégre ezért van a lábam közt fsz... izé ezért vagyok férfi XD de utána otthon közölném a frankót mert más részről agyam is van :D
2012. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A párod szerintem nem is vette komolyan a dolgokat, tekintettel arra, hogy leginkább csak nevetett a rajta.


SZSZSZ

Szar szemét szaralak :)


Az első esetben talán annyit hozzátehetett volna hogy hékás, én is itt vagyok szóval vedd vissza a mondanivalód stb...

A második esetben pedig ha ki is nevet, talán lehetett volna benne annyi, hogy szól a haverjának, hogy állítsa le magát, vagy csak viccesen felvette volna ő is a kesztyűt és fordított volna a dolgon.


De ha egyébként amolyan karakán jellem, és nem egy tutyimutyi alak, akkor lehet oka volt rá hogy ne lépjen közbe...

2012. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

na most: tekintve h éppen nem volt hangulatánál [ami a nőknél azt jelenti h:

- téged zaklat vele.

- elvárja h te kérdezd.

- ROBBAN.]

na most a 3. eset áll fent és annak még bőven gyenge fajtája.

2012. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak ha igaza van. Én sem azt várnám el, hogy a párom vagy a barátaim bólintsanak rá mindenre, amit mondok.
2012. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen esetben azt tenném, hogy tárgyilagosra venném a figurát. Tehát szétbontanám az esetet elemeire. Abban nem volt igaza az idegennek, hogy ribancozott és közönségesen viselkedett. Azért őt vonnám kérdőre, hogy milyen gyerekszobája volt, ahol a tehén farka volt a ventilátor, hogy egy nőnek ilyen stílusban beszóljon. A lánynak maximum annyit meg lehet mondani tárgyilagosan, hogy a kikerülő művelet nem sikerült túl jól, de ez amúgy annyira ártatlan kis ügy. Hányszor jártam már így én is, hogy ugyanarra akartuk kikerülni az utcán egymást egy idegennel, összeütköztünk, aztán nagy közös röhögés és "bocsizás" lett a vége.


Tehát az idegen egy tapló volt a "naaaaa"-zásával és a ribancozással. Te kérdező kisebbet hibáztál, mondhatni jelentéktelent. Mondjuk max a kuss-t ki lehetett volna hagyni, hadd főjön a levében az ingerült idegen.

A párod meg nem állt a helyzet magaslatán.

2012. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!