Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban jártasok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban jártasok! Mennyi ideig bírtátok az ingázást?

Figyelt kérdés
Legalább 100km távolság esetében mennyi idő után döntöttetek úgy, hogy anyagilag és idegileg sem bírjátok az ingázást?
2012. aug. 27. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 6 éve csinálom és még bírom 250 km a táv
2012. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

6 év alatt még nem költöztetek össze???

Egyébként milyen időnként találkoztok? A heti találkozó elég sok pénzt felemészt ilyen távon.

2012. aug. 27. 12:37
 3/16 anonim ***** válasza:

185 km választ el minket. Igen sok pénzt felemészt, de inkább nem eszek, csak hogy láthassam. 4,5éve vagyunk együtt, 2éve ingázok. Most ő is tovább fog tanulni, sajnos levelezősön... ami azt jelenti hogy szombaton fog suliba járni Pestre...amikor én épp hogy haza tudnék menni. Nem tudom, hogy fogunk tudni találkozni, de valahogy úgy is megoldjuk, mert nagyon szeretjük egymást.

20/L

2012. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem most 7 hónapig volt távol a férjem,150km-re.Egy hónapban 1x láttam 2-3 napra.Szerencsére csütörtökön jön haza végleg:))) Egyébként nem tudom meddig bírtuk volna még,de ez a 7 hónap is nagyon nagyon rossz volt.
2012. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A férj-feleség felállás teljesen más tészta. Engem elsősorban a 20-on éves korosztály tapasztalata érdekel.
2012. aug. 27. 12:52
 6/16 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Egy idő után "hozzá lehet szokni". Pontosabban megtanulod kezelni a helyzetet és akkor könnyebb lesz, de sose lesz egy álom.. :/

2012. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10 evig csinaltuk mig meguntuk egymast (fiatalon kezdodott).
2012. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy válaszoltam...nem írtad a kérdésben hogy melyik korosztályra vagy kíváncsi,egyébként 25 éves vagyok...te meg egy kissé bunkó vagy.
2012. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mit sértődsz meg? Köszi a választ, de azért írtam oda, hogy a többiek tudják mire vagyok kíváncsi.


Aki 10 évet írt... Más akkor is megunja ha nincs köztük távolság. :)


Érdekes módon még olyan választ nem kaptam, hogy viszonylag rövid időn belül vége lett kifejezetten a távolság miatt.

2012. aug. 27. 13:01
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán azért nem, mert aki bevállalja a távkapcsolatot, az hiszik a párjában, magában és a szerelmükben :) Szóval ha te is úgy érzed, hogy ő megér annyit, hogy csak hétvégente lásd, akkor csak szurkolni tudok :) Nem lesz könnyű ezt most megmondom, de megéri :)
2012. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!