Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél valakivel, aki nagyon jól néz ki, de nem olyan okos és kicsit flegma? :s

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Utálom a flegmákat,max egy kis szex de semmi több.
2012. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha flegma nem max csak párszor megrépáznám és annyi!
2012. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem
2012. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szóval buta és bunkó? Nem.
2012. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az ilyenektől csak röhögőgörcsöt kapok, esetleg hányingert, nem veszem férfiszámba.

Azért mert jól néz ki? Én most attól hova sz*rjak?

2012. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
lányról van szó..
2012. aug. 27. 13:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Magyarul ostoba és nagyképű.Maximum szexre kell az ilyen szerintem.
2012. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem,mert van egy csaj,akit nem régóta (és nem is nagyon) ismerek de azt mondja, ahogy meglátott belém szeretett,pedig van barátja..azt mondja,hogy otthagyná értem meg h feküdjünk le.nem tudom..lehet h ha összejönnénk megváltozna.? nagyon tetszik külsőre
2012. aug. 27. 13:16
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, minek? Ha nem tarto okosnak, akkor már eleve nem tudod tisztelni, hosszú távon azért ez kevés egy kapcsolathoz, beszélgetni is kell néha és nagyon rossz érzés, ha olyannal vagy, aki nem is érti azokat a dolgokat, amik téged érdekelnek.

Másrészt ha a mostani pasiját otthagyná simán azért, hogy lefeküdjön veled, akkor téged is ott fog hagyni egy következőért...

Én soha nem hittem ebben, hogy azonnal összejössz valakivel, egy kapcsolatnak, ha vége van, akkor azt fel kell dolgozni, ezért szerintem sem az nem működik, hogy valakiért szakít, se az, hogy rögtön utána összejön valaki egy másikkal...

2012. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem arra írtam h nem olyan okos h segghülye.csak amiket mondott..nekem ez jött le belőle h normális lány ilyeneket nem mond/csinálna
2012. aug. 27. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!