Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyönyörű, okos, jó az ágyban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyönyörű, okos, jó az ágyban, tud főzni. -Pasik, nektek ennyi kell egy tökéletes nőhöz?

Figyelt kérdés
kort is írjatok
2012. aug. 3. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez elég tökéletesen hangzik. Mellette azért még legyen humora, és legyen kellemes, jólelkű személyiség. Ez fontosabb mint pl a főzés, meg a hiper magas iq.


18/f

2012. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 megmondomneked válasza:
55%
most vagy okos, vagy jó az ágyban
2012. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindkettő. Mert te buta lányokkal szeretsz szexelni?
2012. aug. 3. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy helyén legyen az esze fontosabb, hogy okos legyen.

Ha okos, akkor doktorit szerez pszichológiából vagy mérnöki diplomát csinál.

Ha helyén van az esze, akkor kedvesen viselkedik akikkel úgy kell és még hűséges is. Meg vannak a prioritásai.

2012. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 megmondomneked válasza:
lehet h te metafizikáról csacsogsz szívesen sex közben,engem ott nemigazán érdekel h buta e v okos,inkább a formákra koncentrálok.
2012. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
90%

oh én az IGAZI orvosi után érdeklődök [a psziho mókusok nem azok!!!!!!] akkor én most hülye lennék szerinted ?:D mondjuk én pasi vagyok szal..


1 nő lehet a felsoroltak közül mind1ik 1xre de ettől még nem lesz tökéletes + a tökéletes UNALMAS!!!


nekem a lényeges szempontok:

külső:

- nem kell 10/10nek lenni de azért 1 6 vége 7 eleje nem árt.

- legyen vmi apróság ami nagyon tetszik benne mint pl szexi mosoly / aranyos mosoly / olyan mosoly amitől nem bírod ki h te ne mosolyogj :D / szem / kéz nálam eddig ezek voltak a befutók.

- VÖRÖS HAJ!!! imádom! persze nem követelmény de engem iszonyatosan vonz.

belső:

-logika!!! must have.

-érdeklődő/kíváncsi jellem

-bizonyos mértékig harcias

-empátia

-a logikán kívül az sem árt ha nem 1 afféle energia takarékos 60 watton pislákol benne az értelem.

-humor jó fekete / perverz humor :)

extrák:

- kreativitás

- jó énekhang

-valami számomra érdekes hobbi pl: zenélés / éneklés / írás / őrült majom szex :D [ne kérdezd én se tudom] a középső kettő naon meg tud fogni.



squirrels must die!

2012. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen vagy,jelentkezz! Leírtad a tökéletes nõt! Egyébként én személy szerint fontosnak tartom,hogy legyenek céljai :))
2012. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Olyan túl okosnak nem kell lennie, nem kell konkurencia eleg vagyok én esznek. ;)
2012. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Upsz,szval 19 vagyok :) Na meg lehet,hogy még fog változni a véleményem,de azért szeretnék egy okosabb lányt magam mellé,végezzen egyetemet ha lehet..Ugyanakkor semmi bajom azokkal,akik nem végeznek,attól lehet valaki általámosan mûvelt.Talán én választottam rossz mércét :)
2012. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretem akkor már tökéletes.

Ha nem szeretem akkor akár fejre is állhat...

2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!