Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez, hogy egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez, hogy egy igazi rosszfiúnak a jókislány kell?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen én vagyok a jókislány:) ( nem iszom, nem bulizok, jólnevelt vagyok, szerény,kedves, aranyos stb)

Ő pedig a rosszfiú:) ( volt pár verekedése...sokat csajozott régen, voltak drogos sztorijai is, eszméletlenül jól néz ki, vagány, szenvedélyes, vicces stb.)



Szóval tipikus eset, ami a filmekben sokszor téma.

Viszont most velem esett meg az, hogy összejöttem egy ilyen sráccal.

Eszméletlen romanitkus, nagyon szeret és mindent megtenne értem.


Ez túl meseszerű?

Nem nem bízomm eg benne csak arról van szó, hogy nincs elég önbizalmam ahhoz, hogy elhiggyem, neki én kellek nem pedig a könnyűvérű példányok.



2012. aug. 27. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ.
2012. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az életben bármi lehetséges, lehetetlen csak azoknak az elméjében létezik kik kisebbnek tartják magukat és kevesebbnek társaiknál.


A rosszat legyőzi a tiszta jó lélek, azonban ha a tiszta jó lélek átáll a rosszabbik oldalra akkor erőtlen volt és nem ő irányítá életét.

2012. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%

Igazad van, hogy ez a tipikus eset!

Pár ismerőssel megtörtént és tudod-e, hogy meddig kellettek a jó kislányok a rossz-fiúnak?


Várom a válaszodat!

2012. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
romantikus-én is álmodtam vmit már majdnem elhittem hogy igaz mesébe illő volt-de felébredtem :(
2012. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, hogy pont te kellesz neki. Lehet megunta már a sok könnyűvérű lányt, és pont ezért vonzódik hozzád, mert Te más vagy, picit talán elérhetetlen a számára. (mármint a többi könnyűvérű lányhoz képest) De én a helyedben azért vigyáznék vele. Ha szűz vagy még, akkor meg pláne. csak okosan :) 17/L
2012. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Miért, ennyire lehetetlen, hogy szerelmes legyen?

Ő is ember, attól még hogy nem egy Földreszállt angyal:)

2012. aug. 27. 20:28
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyébként meg tartalmas a kapcsolatunk és még nem feküdtünk le:)
2012. aug. 27. 20:28
 8/29 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok szűz, volt egy 2 éves kapcsolatom előtte:)
2012. aug. 27. 20:29
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem kérdezted meg, de elárulom, hogy addig kellesz neki, míg meg*dughat.


A rosszfiúk sohasem szerelemesek: ez tény!

Jó kislánynak, jófiú kell!

2012. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát sajna adom az előttem szóló véleményét. nem hiszem hogy ilyen hamar megváltozna.. és nem csak egy két menetre kellenél neki.
2012. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!