Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez, hogy egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez, hogy egy igazi rosszfiúnak a jókislány kell?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen én vagyok a jókislány:) ( nem iszom, nem bulizok, jólnevelt vagyok, szerény,kedves, aranyos stb)

Ő pedig a rosszfiú:) ( volt pár verekedése...sokat csajozott régen, voltak drogos sztorijai is, eszméletlenül jól néz ki, vagány, szenvedélyes, vicces stb.)



Szóval tipikus eset, ami a filmekben sokszor téma.

Viszont most velem esett meg az, hogy összejöttem egy ilyen sráccal.

Eszméletlen romanitkus, nagyon szeret és mindent megtenne értem.


Ez túl meseszerű?

Nem nem bízomm eg benne csak arról van szó, hogy nincs elég önbizalmam ahhoz, hogy elhiggyem, neki én kellek nem pedig a könnyűvérű példányok.



2012. aug. 27. 20:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Miért akarna akkor pont engem megdugni, ha van egy csomó olyan lány, akivel megteheti csak úgy?
2012. aug. 27. 20:32
 12/29 anonim ***** válasza:
Most próbál lehiggadni melletted, talán jóútra téríted... :D
2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
NEMÁÁÁR :D megint ez a tipikus NŐI naiv duma :D "miért pont engem" "miért pont én kellek neki" :D drága csillagvirágszálam, azért mert csak. Ennyi, ne akard megérteni. és ne áltasd magad, ne legyél naiv. most épp te kellesz neki. a többi lány miért kellett neki? Na? pont azért amiért te is.
2012. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
38%
Azért, hogy na látjátok, egy visszahúzódó, szürke jókislányt is sikerült meghúznom, ami nem kevés munka, kihívás, ezt csináljátok utánam!
2012. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%

úgyse lehet téged lebeszélni semmiről, csak egy hónap múlva ne sírd tele a gyakorit :)

megváltoztatni te nem fogsz senkit, kedves, ha szereted, azt fogadd el, amilyen, sok nője volt, és még sok is lesz

2012. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
38%
Jajmáááá, dugjá mááá vele, had legyen a rosszfiúnak egy jónapja és nem mellékesen a te neved is felkerül a "dicsőségfalra".
2012. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom miért kell ilyen válaszokat adni.

Én a "barátom" barátnőihez képest nagyon is jókislány vagyok. Egyetemre járok, nem iszok, nem drogozok, igaz pasizni szeretek, de ennyi. A barátom akivel nem komoly kapcsolatban vagyok, ő meg börtönből ki-be és barátnői igazi utcán álló lányok. Mégis elvan velem valamilyen szinten. Persze köztünk szex van, de sokat beszélgetünk és sokszor mondja azt, hogy szeretne megváltozni. A barátnői mellett ez lehetetlen, de egy olyan lány mellette mint Te kedves kérdező sikerülne. Szóval barátod is lehet kibulizta magát és szeretne most normális kapcsolatot. Adj neki esélyt, de azért járj nyitott szemmel. :)

2012. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, azt hiszem igazad van.

Én is erre gondolok, hogy azért elég unalmas lehet az élet, ha minden nap más lány, és magányos vagy.


Egyébként neki is volt már dolga pénzes lányokkal.

2012. aug. 27. 21:47
 19/29 anonim ***** válasza:
58%

Kedves előző. Gratulálok a barátodhoz és a párkapcsolatodhoz, igazán büszke lehetsz mindkettőre! :D

Drága kérdező. Fogd fel, ilyen nem létezik, csak meg akar dugni, mi meg csak meg akarunk védeni egy csalódástól! :)

2012. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%
ha csak azt akarod elhinni, amit el akarsz hinni, úgy elég szűk lesz a világ...
2012. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!