Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.A pasim 20. Ő imádja ha kézzel elégítem ki. Jobban mint a sima sexet...és ezért mostanában már alig sexelünk..általában csak kézzel elégítem ki... de jobban örülnék ha többet sexelnénk ...ezt hogy mondjam el neki?? Mert tudom hogy neki sokkal jobban esik ha kézzel elégítem ki... (nem tudom miért).

2012. aug. 27. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy 16 vagy. :D Talán még emlékszel rám.
2012. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
???
2012. aug. 27. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
vered, szexeltek, elélvezel, lepattansz róla és kivered
2012. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő azt szereti ha kézzel elégíted ki, és te meg azt ha rendesen szexeltek, akkor csináljátok mindkettőt. Mondd neki, hogyha azt akarja hogy elégítsd ki, akkor cserébe te rendes szexet kérsz. :)
2012. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!