Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt bárki (fiú), aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt bárki (fiú), aki szereti a tetovált lányokat?

Figyelt kérdés
Kérem, csak az írjon, aki igen, úgy általánosságba nézem, hogy hogy álltok ha egy lányon tetkó van, mert unom, hogy környezetemben mindenki "leszbinek meg aberráltnak" hív, szeretném tudni, hogy most nekik van igazuk, vagy sem. :/
2012. aug. 28. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de egy csomó fiúismerősöm odavan a tetovált lányokért :)
2012. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen tele a teste azért tehát olyan 2-3 közepes még azt mondom tetszik de ha kb. egész hátad egy tetkó meg még vagy 5 közepes méretű van mindenhol a testeden nekem az sok egy nőn.Egyébként semmi bajom nincs vele.Még az is fontos lenen nálam hogy oka legyen mindegyik tetoválásnak legyen története ne csak azért legyen mert kva menőn néz ki mert ez divat meg lázadás miatt ..
2012. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Kérem, csak az írjon, aki igen,...", nem lenne ez egy kicsit csak önfényezés?

Kérdés mi van és hol, mert eléggé tág dologra kérdeztél így rá, szerintem.

Esetleg fotó? :)

2012. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz
2012. aug. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem önfényezés, akkor lenne ha kitettem volna magamról képet, hogy hogy tetszik, de csak jót írjál! Azért írtam ezt, mert mindenki azt fújja nekem, hogy sz@r, meg ilyenek és ezért kértem, hogy tényleg csak az írjon, akinek tetszenek, hogy láthassam van olyan is. :)
2012. aug. 28. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:

vmi apró, aranyos, lányos tetkó oké,

de sztem a másfajta , nagyobb tetkó nem nőies.

2012. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én odavagyok értük :) nincs abba semmi rossz ha egy lányon van egy két tetkó, sőt az én szemembe bevállalós, dögös csaj :D 22F
2012. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha "divat-tetkó" ( két csillag, r*bancrendszám...) az elég szégyen....

az ízléses tetkó aminek van értelme, jelentése az rendben van.

2012. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!