Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok (főként lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok (főként lányokat kérdezek) lenne olyan lány, aki olyan erős szerelmet érez egy 30 éves fiú iránt, hogy elfogadja a fiú még szűz?

Figyelt kérdés
Tudom nagyrészt nemleges válaszokat fogtok írni, de azért egy próbát megér. Lehet volt már ilyen kérdés, de azt nem én írtam. Szóval hogyan boldogulnátok hölgyek egy fiúval, aki 30 évesen tapasztalatlan? Emiatt nem merek lányokkal ismerkedni, fizetni nem hiszem, hogy szeretnék, az megalázó. Viszont így nem merek semmit tenni. Van aki talán elfogadja ezt, kibírja a szerelem?
2012. aug. 18. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek 30 éves koráig semmiféle szexuális kapcsolata, és/vagy párkapcsolata nem volt, nem teljesen egészséges... Ilyen sráccal eleve nem kezdenék.


Mielőtt még jönne mindenki a picsogással, nem, nem azt támogatom hogy mindenki legyen 13 évesen párkapcsolatban és szexeljen..de a 30 év eléggé súlyos.

2012. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te nem fiú vagy, hanem férfi. :) És szerintem ez elfogadható. Ezt hozta az élet és kész.
2012. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Te kalickában éltél eddig?o.o

A legtöbb 17 éves az első lélegző és szép lányra rávetné magát...

Am ha igazi a szerelem akkor persze... ha van olyan akit több mint 30éves korkülönbség nem érdekel akkor nyilván olyan is akad akit ez sem riaszt vissza.

DE engem igen is riasztana a dolog ...

2012. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Üdv a "30-as szüzek klubjában"!

Ezt a kérdést szóról szóra akár én is írhattam volna.


30/f

2012. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ma nem meglepő ha egy férfi vagy akár nő 30 évesen szűz. Hiszen ma képtelenek a fiatalok kapcsolatokat kialakítani.

Voltaképpen két fajta fiatal van.

Az egyik aki válogatás nélkül dug mindenkivel a másik akiknek olyan igényeik vannak,hogy inkább egyedül,szex nélkül maradnak amíg meg nem találják azt az embert aki megfelel nekik.

Ezért van az,hogy sokan még 30 évesen is magányosak..

Így nincs semmi kiakadni való ezen. Ha egy nő igazán szerelmes akkor nem fogja érdekelni,hogy a 30 éves férfi szűz.. Nem ez lesz a fontos.

2012. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igazat adok. Köszönöm a hozzászólásokat. Nem az, hogy kalitkában éltem, egész egyszerűen arról van szó, hogy valamiért nem értettem, vagy nem értek a nők nyelvén. Nyilván voltak már találkozóim, de legtöbben azt mondták túl kedves vagyok. Úgy látszik ma már ez is baj. Sajnos az sem volt ritka, hogy a lányok más típusú férfit kerestek. Olyan is sűrűn megesett, hogy beleszerettem valakibe, és tudtam viszonzatlan, de nem tudtam elengedni. Vágyaim természetesen vannak, amiket sajnos egyelőre nem tudtam megélni.
2012. aug. 18. 12:51
 7/19 anonim ***** válasza:

12:41-es:


A 3. fajtát kihagytad! Vannak, akik azért szüzek, mert a kinézetük miatt egy lánynak sem kellenek.

2012. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerinted létezik ez? Még a béna is kell valakinek állítólag. Jó, nem tagadom kinézetem alapján nem én jövök be a lányok többségénél. De azt hiszem messze nem csak erről van szó. Akadályozó tényező lehet a félénkség is, meg az, hogy nem nagyon járok sehová el, kerülöm a zajt, csak ülök otthon a hintaszékben és bámulok bután. Miért nem járok el? A disco, és az egyéb partyzenék nem nekem, hozzám szólnak.
2012. aug. 18. 13:00
 9/19 anonim ***** válasza:

Legyél nyugodt, simán van ilyen nő. Persze nem a partiribik között - mindenképpen a visszahúzódóbb lányok között kell körülnézned.


Amúgy van az a nőtípus is, amelyik egyszerűen nem bírja elviselni, hogy a pasijának más női is voltak már előtte. Ezek kifejezetten értékelnék, hogy szűz vagy, de én azért nem javasolnám őket.:)

2012. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki túl kedves? Ezt nem értem.
2012. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!