Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre ritkább a szex, érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre ritkább a szex, érdemes lenne inkább szakítani?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a mostani barátnőmmel és ahogy múlik az idő, egyre ritkábbá válik a szex közöttünk. Gyakran nincs kedve, nem akarja vagy fáradt. Most már én is kezdek belefáradni, illetve felhagyni a kezdeményezéssel, mert folyamatosan idiótának kell éreznem magam 5-10 perc huzavona után.

Nem szeretnék olyan életet, mint amit a többség csinál, hogy egymás mellet leélik az életüket és egyetlen összekötő kapocs köztük egy gyerek.

Szakításon gondolkozom.



2012. aug. 28. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és van gyerek? és hány évesek vagytok? és miért nincs szex? az nem oka a fáradtság...ugye tudod...
2012. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fünof ***** válasza:
csald meg.. én azt tenném
2012. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mosz őszitén; mindezt miért nem vele beszéled meg? Jöhetsz azzal, hogy a szex összekötő kapocs egy kapcsolatban, amiben teljsen igazad van. Csakhogy az őszinteség is. Ha pedig nem tudsz ilyet megbeszélni vele, az van ugyanakkora gond.
2012. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Le kell zárni. 4 év után kell adni egy esélyt, és kell egy tisztázó beszélgetés. Hívd meg vacsira, beszéljétek át az életeteket őszintén. Ezzel a tendenciával - úgy tűnik - kimerült a kapcsolatotok. Ha így van, akkor le kell zárni és tovább kell lépni!
2012. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Próbáltál már vele erről beszélni? Arra mit reagált?

És egyébként mit érzel? Szereted? Őszinte szenvedéllyel szereted vagy csak úgy, hogy jó vele meg minden, de már olyan őszintén nem hoz lázba... mert ez se mindegy ám.

És nem változott valami a szexuális életetekben, ami miatt esetleg kevésbé akarja? Ugyanúgy figyelsz az előjátékra meg gyengédségre is, mint régen?

2012. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, és ha nem partner a megoldásban, akkor marad a szakítás. Úgy tényleg nincs értelme, hogy éltek együtt, társas magányban, intimitás nélkül (sajnos volt benne részem).
2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:D Nálunk inkább párom mond nem-et a szexre. Én még 1x sem utasítottam vissza 4 és fél év alatt...

20/N

2012. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy lehet hogy valami nemi baja van, elkaphatott valami gombát vagy bármit, és fájhat neki oda lenn.. akkor semelyik nő se szexel szívesen...
2012. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Először azért inkább próbáld megbeszélni vele a dolgot. Ne rögtön a szakításon gondolkozz, hanem próbálj/próbáljatok megoldást találni és csak akkor szakíts, ha tényleg nem megy.
2012. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat én is válaszolok akkor:


- Nincs gyerek

- Fiatal egyetemisták vagyunk

- Mindig megbeszélünk mindent. Erről a problémáról azt mondta, hogy nem tudja, mitől van. Hát én meg főleg nem :)

- Nem hiszem, hogy gombás. Akkor mondta volna XD.

2012. aug. 28. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!