Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak? Kérlek adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, nem tudom hogyan csábítsak el egy pasit, vagy, hogy mi tetszik nekik egy lányon.
2012. aug. 28. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
LMFAO
2012. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

4 szo


tedd szét a lábad.


Ha nem vagy olyan akkor ne vedd magadra, csak manapság sok a r!banc :)

2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15-18 éves gimis korosztályba sorolandó vagy, avagy dolgozol e netántán?
2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rainbowinthedark ***** válasza:
Nekem pl.:tetszik ha látom hogy szereti és szenvedéllyel csinálja azt amit csinál.
2012. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bármi tetszhet. mindenkinek más jön be.


De mégis valami infó jöhetne. Teljesen ismeretlen pasit hogy akassz magadra a metrón?


hát nekem elég lenne az ha nem vagy kövér ás bájos a mosolyod. alapjáraton nekem elég sok lány tetszik külsőre.


A legdurvább flört az az volt, amikor metróztam, és szembe ült egy csaj. Nézett üveg szemekkel, markolászta a melleit, és harapdálta az ajkait. Fél óra múlva 25x megvolt. Na ilyen flörtöt ne csinálj :D

2012. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez durva :D Egyébként közel sem vagyok ilyen csaj! Normális vagyok, ha lehet ilyet mondani, nem ugrok rá minden pasira, nem vagyok partyk*rva sem (mint ahogy sok ismerősöm). Egyébként 18 éves vagyok, és volt már dolgom pasival!
2012. aug. 29. 00:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Kissé szégyenlős és visszahúzódó vagyok, ez egy nagy problémám!
2012. aug. 29. 01:00
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én is az vagyok amúgy, de ilyen egyértelmű jelet nem utasítok vissza :D


esetleg benne vagy hogy segítsünk egymáson?(nem, ne arra gondolj...)


előző voltam

2012. aug. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Benne lennék, ha nem lennék ilyen messze :D
2012. aug. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!