Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bókoljak a pasimnak?

Figyelt kérdés
Mi az ami aranyosan hangzik hogy ha mondom neki? mit mondjak neki??

2012. aug. 28. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Édesem, Drágám, Macikám, Nyulacskám, vagy ami hirtelen eszedbe jut a Nyunyutól a Csipiszig. :)
2012. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! : ) Nem tudsz valami aranyosan hangzó mondatot?: ) (gondolom érted hogy értem)
2012. aug. 28. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

én a fenekét szoktam dicsérni, meg egyéb testrészeit. nameg az eredményeit.


20F

2012. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fenekét én is szoktam dicsérni.. meg a szemét mert olyan szép kék szemei vannak!:$
2012. aug. 28. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom azt szereti ha az izmait dicsérem, hogy milyen erős, ha éppen felkap :D De nem minden pasi szereti az ilyen "papucsos" becézgetéseket, hogy: macim, husim stb. Becézgetésnek elmegy: szívem, kincsem, drágám, szerelmem, életem. Egyébként ezek csak úgy jönnek :) A kedves mondatok, de majd, ha eszembe jut valami írok. :)
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! : ) Rendben!: D Köszi ^_^
2012. aug. 28. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
én csak simán meg szoktam dicsérni azt, ami épp különösen tetszik rajta, ha jól van felöltözve vagy ha csak úgy eszembe jut. pl ha egy testrészéről van szó akk megsimogatom és mondom h ezt meg ezt úgy szeretem benned... ilyesmi.
2012. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!