Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye ajándékokat kapok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye ajándékokat kapok. Hogyan mondjam meg pasimnak úgy, hogy ne sértsem meg, hogy nem kell?

Figyelt kérdés

Nagyon édes a barátom, de frászt kapok az ajándékaitól. Magyaráztam már neki finoman, hogy értékelem hogy megajándékoz, de egy kis csokinak, vagy egy szál virágnak is örülnék. Láttam rajta hogy nem esik jól neki, de erre meg hoz másféle hülye ajándékokat!

Kérlek ne ítéljetek el, értékelem a gesztust és szeretem őt, de főleg személyes holmikat ajándékoz amik nekem nem jelentenek annyit mint neki, és nem fogja fel.

Kezdet ilyen babakori hajjal, kinőtt kis ruháival, zoknikkal, összelapított hülye összebabanyálazott alvósmedvével, cserepes műanyagvirágokkal stb.

Aztán mostanában hozott mittudomén milyen kedvenc koncertjén viselt baseball sapkát (hát jó büdös), alsógatyát, anyukájától kapott kitűzőt, családi fotót keretben amin ő is rajta van, szerintem a falról kapta le.

Húhh remélem nem bukom le hogy leírtam a listát.


2012. máj. 29. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teged hasznal lomtalanitasra. :D
2012. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jesszus, minek ajándékoz neked ilyeneket? Ezen én is kibuknék :S
2012. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg nincs pénze azért próbál adni valami számára fontosat.
2012. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Végre egy értelmes lány, aki nem olvad el, ha kap egy halom szart.


Ha csinos vagy, és nem kevésbé értelmes, akkor gyere, és szökj meg velem!

2012. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 jin ***** válasza:

Hát akkor nem tetszettek az ajándékaim?!

Igazán megmondhattad volna!

2012. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 jin ***** válasza:
Amúgy ja ezt a sok szart ennyierovel ki is dobbhatna!
2012. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ilyet még én se hallottam, bár én is kaptam 1-2 volt barátomtól hülye és képtelen ajándékokat... és én is próbáltam velük anno beszélni (természetesen finoman), de általában sértődés lett a vége, ill. az a félreértés, h én az ajándék anyagi értékét kritizáltam ("nem elég drága"). Nem irigyellek... meg lehet kérdezni, h hány éves a barátod?

Jól tetted, h próbáltál tapintatosan őszinte lenni, a helyedben én is így cselekedtem volna (még ha a leírtak alapján nem is lett hatása). Kíváncsian figyelni fogom én is a válaszokat.

2012. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

te meg vegyél neki egy ilyet:


[link]

2012. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ma 19:05, mondtam is!:D Nem emlékszel?;)
2012. máj. 29. 19:11
 10/13 A kérdező kommentje:

jajjj van egy ilyen papucsa!!! Félek hogy megöröklöm azt is!

Én 23 vagyok, ő 25 éves, és tényleg nem jók az anyagi körülményei. Sajnálom érte, valószínűleg tényleg így akar kedveskedni, de hát erre sincs szükségem. Olyan furcsa kicsit.

2012. máj. 29. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!