Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha egy lány a zenei életben dolgozik (énekesnő) annak csak gazdag barátja lehet? Teljesen elképzelhetetlen az, hogy legyen egy olyasvalaki mellette, aki olyan szegény, mint a templom egere?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
teljesen.
2012. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kit néztél ki magadnak? :D
2012. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Remélem nem így van, mert én is énekesnőt szeretnék. Bár az is jó lenne, ha sokat keresnék, és az sem kizárt, h az is sikerül egyszer. :D


23/F

2012. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
miért lenne az? semmi különleges nincs abban, sőt.. én lenézem ezeket. amugy én is randiztam már olyan lánnyal, aki idén kijutott az olimpiára, noha akkor még ezt nem tudta, de akkor sem voltak ilyesmi elvárásai..
2012. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Mókusgyilkos ***** válasza:
1 igazi énekes aki nem csak a zsért csinálja és nem vmi über gagyi stílust képvisel feltehetően van annyira értékes ember h ne a zs legyen a fő szempont bár az is igaz h először ahhoz találkozni kellene vele.
2012. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
de persze ez a helyzet nem összehasonlítható az "énekessel". aki nagy eséllyel egy bibsi adó műsorában felfedezett zsici "csillag"
2012. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg a modelleket pl. Mindnek focista, meg üzletember pasija van. Minél ismertebb az az illető lány, annál inkább igaz ez, hogy az átlag ember neki már ciki.

Láttad már pl. a Zimány és Bódy pics.át bérből és fizetésből élő pasival?


Ha nagyon felszínes lány az ismerősöd, akkor esélyes, hogy nem te kellesz neki.

2012. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan "énekesnő", aki ezt a mainstream, gagyi pop stílust képviseli, akkor elképzelhetetlen, hogy akár fél szemmel is rád nézzen, de, ha az a művészlélek típus, akkor nem hiszem, hogy érdekelni fogja az anyagi helyzeted.
2012. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nos egy olyan énekesnőről van szó, aki 3 éve van a pályán, és célja az, hogy a jazz zenét népszerűsítse, valamint a sanzonokat. Emellett francia tanárnő is. A zenével azért foglalkozik, mert szeretné minél több emberhez eljuttatni, vagy megszerettetni ezt a stílust. A magánéletével a bulvársajtó szerencsére soha nem foglalkozik. Ez változtat valamit azok véleményén, akik azt mondták teljesen lehetetlen?
2012. aug. 29. 00:03
 10/17 anonim ***** válasza:
inkább válassz egy civilt..hosszabb távon jobban jársz..én zenész v.ok kb 16éve .34ffi
2012. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!