Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny a haverom barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny a haverom barátnője és mindent megtett, hogy szétszakítson minket. Vélemények?

Figyelt kérdés
A haveromnak van egy barátnője.Mi 10 éve vagyunk barátok(én nő vagyok ő férfi).Amióta a csaj belépett az életébe,féltékenységi jeleneteket rendezett, balhézott, hisztizett miattam.Próbált velem barátkozni, de mivel kétszínű közeledést véltem, ezért nem voltam hajlandó közel engedni.A haveromat választás elé állította vagy vele is barátkozom, vagy egyikőjükkel sem. A barátom bejelentette,hogy nem bírja az örökös háborút, ezért inkább nem is találkozik velem többé.A szerelmét választotta, ami nem baj, csak nagyon fáj, hogy velem abszolút nem törődik. 10 évig voltunk barátok.

2012. aug. 28. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Párbaj!!!
2012. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tyú,ez gyors volt.
2012. aug. 28. 23:28
 3/16 anonim ***** válasza:
kedvencem amikor felhánytorgatják hogy hány évi barátság áll mögöttük és hogy volt képes ilyenre:DD
2012. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
én azért meghallgatnám a másik oldalt is.nem lehet véletlenül, hogy tettél a dologért?
2012. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 omba ***** válasza:
Hát, ha választás elé volt állítva, és a nőjét választotta, akkor nyilván nem törődhet veled.
2012. aug. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a hozzá szólások.

Mellesleg, ha Te igaz barátja vagy, akkor megértenéd őt ebben a szituban is, és nem magadat néznéd, hanem az ő boldogságát. Aztán egyszer majd, ha nem lesz együtt ezzel a lánnyal, és esetleg újra hozzád fordul, akkor Neked, mint BARÁTNAK az a kötelességed, hogy mellette állj. Mert a barátság így működik.

Ha meg másról van, akkor ne csodálkozz!

2012. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vannak sajnos ilyen dilis csajok. Zavarta, hogy ilyen jó kapcsolatban vagytok, meg az is, hogy esetleg szuebb vagy nála(vagy csak ő látja úgy)

Nyugodj meg, az ilyen 20 másik csaj miatt is dilizni fog, amit normális ember nem tűr sokáig :)

Amúgy meg szerintem a fiúnak hiányozni fogsz nemsokára :)

2012. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincs másról szó. Az egyik legjobb barátom volt,szerettem meghallgatni a véleményét,bár sokáig egyedül volt, és én egyet nem tudtam neki megadni. Mert nincs,nem volt és nem is lenne köztünk férfi-nő kapcsolat.
2012. aug. 29. 08:58
 9/16 A kérdező kommentje:
6 -os, az a baj,hogy elég gyenge vagyok, vagy legalább is szükségem van rá, hogy érezzem a barátok közelségét,találkozgatás, traccspartik stb.-és elég kevés van belőlük.És nagyon hiányzott a társasága, ennek többször jelét adtam, de egyre inkább távolodott,mert azt mondta nem bírja az örökös hisztit. A csaj meg szépen, alattomosan ,araszolgatva leszedte rólam.Bár az tény, hogy tényleg nagyon szereti a barátomat.
2012. aug. 29. 09:03
 10/16 anonim ***** válasza:
Pusztítsd el.
2012. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!