Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz döntés előtt állok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz döntés előtt állok, vélemények?

Figyelt kérdés

Van egy zenekarom, és úgy alakult, szeptembertől koncertezhetünk, aktívan zenélhetünk a bandával. Az előző remek kis gitáromat ellopták 1 éve, ezért ezidáig egy eléggé gyenge modellel játszottam próbákon, mert nem volt pénzem újat venni. Egy évig spóroltam egy úgymond "álmaim gitárjára" ami már valódi koncertezni való kategória.

Fél éve jöttem össze a barátnőmmel, tudta mindezt, főként azért is szeretett belém mert imádok zenélni, több dalt is írtam az ő ihletésére, nagyon örült neki hogy van valami amiben kreativ lehetek.

Sajnos nem tudtam elvinni nyaralni, mert nem volt pénz rá ezért a nyarat max strandolással meg egyéb tevékenységekkel ütöttük el, elvileg meg is értette a dolgot. Viszont mikor elmondtam neki nagy büszkén hogy végre összejött a pénz az új gityóra és ősztől koncert fázisba lép a zenekar, teljesen kiakadt hogy "erre basztam el a pénzt" és még görögbe sem voltam képes elvinni a nyáron. Megjegyezte azt is, hogy már elég nehéz neki hogy ilyen gyakran vannak próbáink (mert keményen dolgoztunk a zenekarral), és jobbnak látná ha nem folytatnám ezt tovább mert így nem lesz jó vége... Gondolom úgy érette hogy szakít velem.

Tehát jó döntés lenne-e megkerülni a problémát, és én szakitanék vele előtte, vagy hagyjam veszendőbe menni mindazt amiért ennyi időn át dolgoztam. Nagyon megváltozott az utóbbi időben.


2012. aug. 6. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem képes megérteni, hogy Te ezt szereted csinálni, akkor nem érdemel meg téged!
2012. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem szakits vele te...
2012. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jézusom... marha gyorsan repítsd, nem érdemel meg téged. Ez undorító.
2012. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a csaj a pénzedre hajt.... Bocsi de ez az igazság. Ha nem így lenne akkor örülne neki hogy elvitted ide-oda, nem vetné a szemedre hogy nem vitted el külföldre.... Fél év után meg pláne miért költenéd rá minden pénzed? Örülnék neki ha az én barátomnak is lenne valami amire gyűjti a pénzét nem pedig fizu után 5nappal nincs egy forintja se mert elbulizza, én meg egy csokit nem kapok tőle. Te egy tök normális srác vagy hidd el nekem! Sok szerencsét a bandához!
2012. aug. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!