Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a párról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a párról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9bbbVt12_uc&feature=player_de..


1:17:34


- szerintetek is édesek :) ?


2012. aug. 28. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Dr.-okként a Hullócsillagban...

Gratulálok nekik a szellemi leépülés újabb mintapéldányai.

2012. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a kémcsöveket és Csillát XD a legjobb mondat :D szerintem édes .. bar én is kissé felénk vagyok de nem ennyire mint ez a szerencsés ürge ...szerintem nagyon szép és kedves barátnője van .
2012. aug. 28. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
viccesek :D
2012. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a felesége, nem barátnője
2012. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ők édesek

[link]



A két ember inkább szánalomra méltóak,főleg hogy egy ilyen pocsék műsorba mentek tanult ember létükre..

2012. aug. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na, ezek is jól kiröhögtették magukat!


Ha hang nélkül nézem ahogy beszélnek, akkor még normálisnak is lehet nézni őket... Az "énekről" nem nyilatkozom.


Kezdem elhinni, hogy diplomát csak hülyéknek adnak már...

2012. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazad van 4 es ..meg szerencsésebb az ürge :) ... én 23f vagyok s meg barátnőm se volt .... kicsit irigykedek...
2012. aug. 28. 23:56
 8/9 A kérdező kommentje:
6 os nem hülyék ... csak túlságosan zárkózottak s bátortalanok , de sokkal nagyibb lehet az IQ ja egy ilyennek mint egy bátor szófősónak pl. egy politikusnak
2012. aug. 29. 00:00
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg kedves arcú a felesége, de nem értem ha ennyire rossz a hangjuk, akkor orvosi diploma léttükre miért is mentek ebbe a műsorba....
2012. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!