Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki pár napja bejelölt.Egy suliba járunk 1 évvel idősebb.Mondta hogy megnézi a képeimet,(elég rosszak nem vagyok egy fotogén..mint egyesek<= ezt neki céloztam)

Ő persze mondta hogy ő is más hogy néz ki élőben.Ez tegnap volt ma megint beszéltünk és kérdezte hogy miért érdekel ennyire a külseje?:DÉs hogy akarok-e tőle valamit?(vidáman kérdezte)

Én azt mondtam hogy miért válaszolnék erre? :P(utána mondta hogy inkább hagyjuk:P)

Azért mondtam ezt,mert még élőben nem is láttam.

Mondtam hogy összefuthatnánk évnyitón vagy szünetben..Mondta hogy lehet.

Amúgy tök jól kijövünk egymással.

Szerintetek esélyes,hogy tetszem neki?


2012. aug. 29. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Élőben még nem is láttad? Lehet, hogy csak kamu és vki szórakozik veled.
2012. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nem kamu,300 ismerőse van kb. de láttam képeken,és nem 1 képe van hanem vagy 15-20 még több amin meg van jelölve.

Élőben csak szeptembertől tudnánk találkozni mert koleszos.

2012. aug. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!