Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagynem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek tetszem neki?

Az utcán mindig integet és mosolyog rám, mikor valami szabadtéri programon vagyunk fojton éngem néz, ezt a barátnőim is látták már...mondták mikor a tekintetünk egymásra talál...mintha meg állna a föld.És mikor oda megyek hozzá beszélni akkor mindig kedvesen mondja h persze ráér meg ő is örül ha dumálgatunk..multkor is 1órát beszéltünk a tisza parton...Szerintetek tetszem neki?

csak egy a bibi 13év kor különbség.

én16 ő29


2012. aug. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Honnan tudjuk te kretén? Miért nem tőle kérdezed meg?
2012. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem itt inkább az a kérdés, hogy neked bejön? :)
2012. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze..már egy éve belészerettem.
2012. aug. 18. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen romantikus *.*
2012. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tiszta szerelem első vérég.

Minden adott, a Tisza, a szerelem, a romantika...


Fogalmam sincs hogy tetszel e neki.

2012. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Birom az ilyen kerdeseket,majd egy idegen eldonti,h bejossz e neki,ezt te sem hiszed el. Vagy igen?mert akkor meg is erdemled..
2012. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért néz,mert nem tetszel neki,azért beszélget veled,mert nem érdekled...szerinted???? Viszont vigyázz azzal,hogy mit akar tőled.
2012. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy tetszel e neki vagy sem azt nem tudom, de azok alapján amit leírtál biztos vagyok benne hogy szívesen megsunázna.
2012. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hex999 válasza:

Szia!

Szerintem is csak alkalmakra kellenél neki. Gondold meg hogy megéri-e kockáztatni.

2012. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!