Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen lenne ha a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen lenne ha a barátommal úgy fejezném be a kapcsolatunkat hogy soha többé nem állok vele szóba? Mással csókolózótt, és teljesen elhanyagol.

Figyelt kérdés
Szerintem már csak azért van velem mert nem bírja kinyögni, hogy vége. Arra gondoltam, hogy eltünök mint a kánfor. Nem hiszem hogy van mit megbeszélnünk!
2012. aug. 29. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mással csókolózott, akkor megérdemli, hogy otthagyd egy életre ... :/

Jó, hogy többet szóba sem állsz vele, alap dolog ...! :/

19/L

2012. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem azért annyit mondjál neki hogy részemről vége vagy valami de én a helyedben mar akkor kidobtam volna mikor megtudtam hogy mással csókolózott19/L
2012. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem már csak azért van velem mert nem bírja kinyögni, hogy vége."


"Arra gondoltam, hogy eltünök mint a kánfor. Nem hiszem hogy van mit megbeszélnünk!"


Valahol azért megérdemlitek egymást, annyi szent.

2012. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én próbáltam vele többszőr beszélgetni. De nem lett belőle soha semmi! Láttam hogy vmi baja van de nem mondta el... Csak szivatni azt viszont tud!
2012. aug. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!