Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnám rávenni a barátnőmet hogy többet hordjon combfixet?

Figyelt kérdés
Én imádom ha kicsit kihívóbb ruhákat vesz fel és nem csak akkor ha hozzám jön de ez sajnos nagyon ritka. Várom az ötleteket hogy ki mivel tudja rávenni a barátnőjét ha ilyesmit szeretne illetve a lányok véleményére is kíváncsi vagyok hogy titeket mivel lehetne rávenni?

2012. aug. 29. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
hát kérd meg rá.ez olyan nehéz?
2012. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ha megkérem rá az esetek többségében az a válasz hogy "jó majd felveszem..." de látni az arcán hogy nem sok kedve van hozzá
2012. aug. 29. 17:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
"tudod nagyon szexisen nézel ki ha combfix van rajtad, legszívesebben egyből rád vetném magam"
2012. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Na ez a csaj se szerelmes beléd mert akkor nem a száját húzná egy ilyen egyszerű kérésre.
2012. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint te mindig teljesíted ha a pasid ilyet kér tőled?
2012. aug. 29. 17:44
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős,én is mondogattam a barátnőmnek,aztán egyszer mentem haza melóból,felhúztak,tiszta ideg voltam,persze rajta vezettem le,aztán mérgesen kikelt az ágyból és levette a combfixet...

ráb@sztam

2012. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát ez szívás :/ Nekem az előző barátnőm nagyon szerette az ilyen dolgokat vettem is neki jó pár darabot és mondani se kellett hogy hordja...de a mostani valahogy nincs rákattanva ezekre:(
2012. aug. 29. 17:54
 8/19 anonim ***** válasza:
7%

Mint tudjuk a nők hülyék:)

Nincs két egyforma,megfejteni sem lehet őket.

Tökéletes nő meg amúgy sincs.

Jut eszembe,mi régebben sokat jártunk ki a határba,erotikus jellegű képeket készítettem róla:) azóta megbékélt a szexi fehérneműkkel.

2012. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor neked szerencséd van. Hány éves a bnőd?
2012. aug. 29. 18:01
 10/19 anonim ***** válasza:
26
2012. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!