Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet!? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet!? :S

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem pár haverral a tegnap esti tűzijátékra, a barátnőm nem tudottjönni, mert dolgozott. Ott volt 3 haverom és a csajom legjobb barátnője. Sokat beszélgettünk, aztán tűzijáték közben lesmárolt a csaj. Utána felmentem hozzá és szeretkeztünk. Nagyon jó volt vele, de nem tudom mit tegyek... Hívtam többször, hogy mi legyen, de nem vete fel. Írtam neki mailt, nem reagált rá, pedig láttam, hogy online van. Mit tegyek?:S

24F


2012. aug. 21. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt b.szhatod. :(
2012. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén mind a két csajt! komolyan!
2012. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis "legjobb barátnő"! :/

Neked is lehetett volna több eszed, hogy nem pont vele csalod meg a barátnőd! Ez tuti ki fog derülni...oda a barátságuk és a Te kapcsolatod is!

2012. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok...mai szerelem..
2012. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

most már úgyis mindegy

ha most megcsaltad akkor lehet, hogy legközelebb is ez lesz

vagy elmondja neki a csaj vagy nem, az is lehet, hogy te mondod el mert bűntudatod lesz

de ha megcsaltad akkor valószínűleg nem szereted, inkább szakíts vele és akkor később legalább nem fog szenvedni melletted

ha van egy kis esze akkor ő szakít veled mielőtt te tennéd...

2012. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?



Szép kis legjobb barátnő ... Rendezzék le egymás között te meg mindkettőt hagyd békén.

2012. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
az hogy mi lesz az majd kialakul, de a barátnődnek mindenképpen mond el..
2012. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a legjobb helyzetek a világon: csóri csajnak egy pasi és egy "legjobb" barátnő kipipálva egy este alatt.
2012. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És a megbánás legkisebb jelét sem mutatod... :(((
2012. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát te aztán elég bunkó vagy... A barátnőd fáradozik, dolgozik, te meg megcsalod. Gondolom a legjobb barátnője is egy r*banc, ha már elveszi a barátnője pasiját. Szerintem mondd el a barátnődnek a dolgot, az meg majd szépen kidob, ahogy érdemled.
2012. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!