Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan, hogy egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy egy kapcsolat egyszerűen nem működik?

Figyelt kérdés

Lényegében ennyi. De nem konkrétan, hogy nem működik hanem inkább nekem tetszik egy lány. És mondjuk hogy nemet mond ,ha elmondom neki.


Akkor az lehet önhibámon kívül? Tehát hogy egyszerűen ez így van nincs mit tenni. Még ha mondjuk én a fejemben úgy is érzem, hogy ááh de biztos lehetett volna jobban csinálni, vagy másképp, vagy rosszul mondtam, túl korán stb,stb.. szóval az, hogy nem ezeken múlt.


Persze optimális esetben nem fog nemet mondani <3, de ha mégis, és romhalmazzá törik a szíved :(:(:(


2012. aug. 30. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet önhibádon kívül!Nem biztos,hogy Te rontasz el valamit,lehet,hogy csak szimplán nem jössz be Neki!Ilyen van.Nem kell rögtön kétségbe esni,meg véresen komolyan venni.Ha meg sem próbálod,már vesztettél.Ha viszont megpróbálod,és kudarc ér,akkor sincs veszve semmi,van még millió nő a világon,akinek lehet,hogy pont Te kellesz.Annak pedig úgy fogsz tetszeni,ahogy vagy,hibáiddal együtt,és úgy fog elfogadni.
2012. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!