Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetséges muszlim férfival igazi kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

2 évig éltem kapcsolatban muszlim férfival, én komolyan gondoltam vele és úgy tűnt ő is. Ám idővel kiderült, hogy ez még sincs így.

Arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e ellen tapasztalatok is, akik boldogan élnek muszlimmal kapcsolatban, házasságban.



2012. aug. 30. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
a muszlim férfi és férfi, nem értem a problémádat.
2012. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
is*
2012. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Most hogy eggyel nem jött össze... Ugyan olyan emberek, mint bárki más.

Nekem a főnökeim muszlimok, az idősebbik (30 éves) felesége most vár gyereket tőle és nagyon boldogok, a fiatalabbik (24) pedig keresi a szerelmet. Tök normális, jópasi, annyi, hogy nem iszik, meg néha imádkozik.

2012. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen más világ, a nőkhöz is másképp viszonyulnak, de gondolom erről tudsz. Addig kedvesek, amíg megszereznek egy nőt, aztán ihaj csuhajja. Könyörgöm!!! Náluk a nőknek személyijük sincs! Nem léteznek érted?


Szerinted akkor?

2012. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
4-es vagyok. Na jó ha már nyugati kultúrában szocializálódott akkor talán.
2012. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Mit csinált a pasi? Hazament és megnősült? Nem gúnyolódásból kérdezem.

Egyékbént muszlim és muszlim között elég sok különbség lehet. Kb. mint ahogy keresztény és keresztény között.

2012. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kovács Pistike01 ***** válasza:
94%

"Teljesen más világ, a nőkhöz is másképp viszonyulnak, de gondolom erről tudsz. Addig kedvesek, amíg megszereznek egy nőt, aztán ihaj csuhajja. Könyörgöm!!! Náluk a nőknek személyijük sincs! Nem léteznek érted?


Szerinted akkor?"


Miért kell összemosni minden muszlim embert. Egészen más a nők helyzete pl Afganisztánban és Iránban.

2012. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező.

Egy muszlim férfi egy percig sem fog komolyan venni, ha csak élettárs vagy. A muszlim világban ez haram, vagyis szégyen. Nálunk nincs élettársi kapcsolat. Akkor rontottad el ezt ez egészet, amikor ebbe belementél.

A muszlim férfi azt, akit szeret, elveszi feleségül. Nem bújtatja a rokonai elől hanem büszke rád. Te az együttéléssel szégyent hoztál rá. Nem számít, hogy ki akarta az összeköltözést, te vagy ő.

Ha tetszik, ha nem , ez így van.

Ő csak azzal gondolja komolyan, akit elvesz feleségül. Pont.

És itt nem számít hogy vallásosak-e a rokonai, meg hogy hány évet élt itt vagy ott, akkor is arra fog törekedni, hogy olyan nőt válasszon, akit BÜSZKÉN vállalhat fel otthon. És nem feltétlenül hazavivés szempontjából. Egy muszlim nem akar haram életet.

2012. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!