Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy a párotoknak és nektek teljesen más volt az ízlésetek? Esetleg anyagiak miatt is?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a helyzet hogy a barátom szegényebb családól való ez engem soha nem is zavart.Egészen mostanában tűnik ez fel a társadalmi különbségünk pl bemegyünk egy üzletbe pl cipőbolt vannak gyönyörű szép cipők mire ő odamegy a legkínaisabb leggázabb daabhoz hogy az milyen szép. Én meg else hiszem mondom neki h ez neked tetszik? És ez azért van mert ugye van egy nővére és nekik nem tellett drágább holmikra így tesóján midig ilyen ízléstlen dolgokat látott és ezt látja jónak. De ha valami előkellő szép vagy minőségi az nem tetszik neki ugyanez van az ételekkel is. Oké hogy ő normálisn öltözködik mert egy fiúnak nehéz lenne rosszul öltöznie bár így is mnidig tőlem kér tanácsot én segítek is neki csak elég zavaró h neki az ilyen ócska cuccok tetszenek az olyan darabok amik szó szerint olyan lányokon látható mint az utcasarkon állló csajokon...veletek volt ilyen?Mit lehet ez ellen tenni?:/ mert az oké h ha é normálisan fel vagyok öltözve nm szól érte semmit de mnidig mondd olyan ízléstelen dolgokat h jobb lenne ezzel v azzal és abszolút nem!Nagyon szörnyű az ízlése!!!
2012. aug. 30. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
először döntsd el, hogy a barátod vagy a barátnőd!!!
2012. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, volt már, hogy teljesen más ízlésünk volt.

Szerintem az övé volt borzalmas, sminkelésben, öltözködésben is.

Pedig anyagilag szinte teljesen egy szinten voltunk. Mégis megvoltunk egy évig teljesen jól, és nem emiatt lett vége.

2012. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Minél nagyobb leszel ez a probléma is annál nagyobb lesz. Valassz párt a te kategoriádból.
2012. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ízlések és pofonok...

Végy vissza a felsőbbrendűségi tudatból és beszélj vele többet erről... az számít, hogy hová mentek! Az hogy honnét jöttök, kevésbé....

2012. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok

engem tényleg érdekel, hogy fiú vagy lány!

először azt írtad, hogy a barátod utána meg: "olyan lányokon látható mint az utcasarkon állló csajokon"

szóval?

2012. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nekem is volt hogy nehéz volt megmagyarázni egy srácnak, hogy ne bokavillantós nadrágban járjon.

utána annyira kiéleződtek ezek az apróságok mindenben, hogy abszolut nem szerettem már


az a minden pl.: egyedül éltem albérletben, ő anyuka mellett. jó albit nekem anya talált. ebből kihozta azt, hogy én nem vagyok önálló nő, mert anya segített. na de kérem, ki beszél... szóval kiakadtam mindig mindenen.

2012. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi már több éve együtt vagyunk régebben is láttam néha hogy furcsa az ízlése de nem ennyire! Most hogy már gyakrabban megyünk együtt vásárolni nagyon kiütközik a különbség. És tuti hogy nem velem van a baj nem az én ízlésemmel!:/ mondtam már neki h nem hiszem el h neki tetszik meg stb de ő mondta h hát neki tetszik ez van és h neki meg az nm tetszik ami meg nekem igen.Sose zavart az anyagi különbség csak most ez szörnyen zavar h abszolút ízléstelen női holmik jönnek be neki.De pl múltkor egy esküvői ruha szalon mellett mentünk el és ott is a legcsúyább ruhára mutatott rá h az milyen jól néz ki.És akkor is kb tátott szájjal néztem h ez komoly??És ezt úgy sajnálom h olyan aranyos fiú de az ízlése ilyen:(
2012. aug. 30. 14:44
 8/17 anonim ***** válasza:
A barátja fiú csak a csajnak néznek ruhát ;)
2012. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem erőlteti rád az ízlését és ős is normális ruhát hord addig nincs ezzel szerintem semmi gond.
2012. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

5! fiú azt a mondatott úgy értettem hogy olyan ruhák,cipők tetszenek neki mint amilyen az utcasarkon álló csajokon van kb.


És igen engem is zavar sőt idegesít kiakaszt ez az ízléstelenség,persze szeretem a barátomat és nem fogok emiatt soha szaktani vele csak olyan rossz érzés h egy szép dolgot nem tud értékelni kellőképpen. pl belegondolok h felvenném a legszebb esküvői ruhát és neki meg kb semmi nem jelntene..

2012. aug. 30. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!