Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hagy minket békén, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy minket békén, nem kopik le, egyszerűen semmi se használ. :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha hosszú lesz... de kétségbe vagyok esve, nem tudom, még meddig zaklat minket. :S


2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, és nagyon szeretjük egymást, lassan 1 éve együtt is élünk, minden tökéletes közöttünk.

Viszont van a páromnak egy exe, akivel előttem járt. A csaj nem normális. De komolyan. Pár hónapos kapcsolat volt csak közöttük (8-9 hónap), barátomnak vele volt az első szex is, elsők voltak egymásnak. Viszont a párkapcsolat nem működött: sok volt a veszekedés, sértődés, lelki terror, érzelmileg az esetek többségében csak bántották egymást.

A párom szakított a csajjal (sokáig tartott neki, mert a lány közben folyton öngyilkossággal fenyegette, meg hasonlókkal), de közben mi már együtt voltunk, viszont mivel féltünk, hogy a csaj valami hülyeséget csinál, ezért még legalább 2 hónapig nem mondtuk el neki, hogy összejöttünk...

Miután megtudta, nagy nehezen lekopott, de csak egy időre.


És ez a gond: még mindig nem szállt le a páromról. :S

Feltörte a párom facebook adatlapját, és ott átírta a "Kapcsolatban" részt arra, hogy vele jár, és nem pedig velem, engem pedig letiltott, majd kitörölt a barátom ismerősei közül. Ugyanezt megtette iwiw-en és MSN-en is (tiltás, törlés).

Rendszeresen hívogatja a barátom édesanyját is, és állandóan azt hazudja neki, hogy megint együtt vannak a fiával, velem pedig szakított.

Valahonnan megszerezte az én számomat is, és nekem is írkál, általában fenyegetőzik, hogy hagyjam ott, különben nagyon megbánom, de van, amikor meg olyanokat ír, hogy a barátom megcsal engem vele, és csak szánalomból van velem még mindig, és jobb lenne mindenkinek, ha mi végre szakítanánk. Már nagyon elegem van belőle.

Nem egyszer az éjszaka közepén hívta fel a páromat, hogy hiányzik neki, szereti és veszettül kívánja.

Fogalmam sincs, mit tegyünk, hogyan rázzuk le.


Már letiltottuk msn-en, facebookon, kitöröltük iwiwen, minden közösségi oldalon, ahol csak lehetett, de most újabban e-mail üzeneteket küldözget...


Tegnap is küldött egy e-mailt a barátomnak, amiben mellékletként csatolt egy közös képet róluk, amin épp csókolóznak, és azt írta, hogy mennyire hiányzik neki a barátom csókja, meg hogy kívánja, meg ilyenek.. :S

Előtte szerelmes zenéket küldözgetett, azelőtt meg ilyen nyálas verseket...

Korábban sms-eket (napi 6-8 db) írt a páromnak.

Általában könyörög, hogy legyenek újra együtt, vagy mondjuk hisztizik. Esetleg zsarolja a barátomat, mert volt, amikor öngyilkossággal fenyegette... vagy csak ilyen nyálas hülyeségeket ír, hogy így kívánja, meg úgy kívánja, meg hogy szeretkezni akar vele, megőrül érte, stb... :S

Nekem ez szörnyen rosszul esik.


Próbáltunk nem odafigyelni rá, de hiába. Ha nem írunk neki választ, ő akkor is ír, tök mindegy. Akár foglalkozunk vele, akár nem, ő küldözgeti a hülyeségeit...


Mit csináljunk még, hogy végre leszálljon rólunk??? :S



2012. aug. 30. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Cseréljétek le a számotokat(akkor semmi sms, hívás..eddig nem jutott eszetekbe?..), e-maileteket.

ne lépjetek bele a régi e-mail címekbe..akkor ti nem látjátok mit ír ő meg küldözgetheti a hülyeségeit kénye kedvére..

2012. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én már cseréltem számot, de a párom meló miatt nem tud, az e-mailt pedig megint csak munka miatt nem tudja megváltoztatni, mert arra kapja a hivatalos leveleket is...
2012. aug. 30. 18:47
 3/19 anonim ***** válasza:
ha az e-maileket amiket a csaj küld olvasás nélkül szimplán kitörlitek?..had küldözgesse ne kell válaszolni se smsre se a hívásaira..
2012. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem hagyd ott neki a jóembert, nem hiszem, hogy más is szeretheti ennyire, mint ez a buggyant csajszi... :-/
2012. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egy ideig ezt csináltuk, hogy nem válaszoltunk neki, csak egyből kitörölte a párom a leveleit válasz nélkül, és kész. De akkor se hagyta abba, és akkor kezdte el hívogatni pl a barátom haverjait... Ha mi nem reagálunk rá, akkor a barátom haverjait hívogatja, és őket zaklatja, hogy mi van a párommal, miért nem veszi fel neki a telefont, miért nem válaszol az e-mail üzenetekre és az sms-ekre, hogy van és mi újság vele, stb.

Mindenkivel azért mégsem tudunk számot cseréltetni egyetlen csaj dilije miatt, de már nekünk kínos a dolog. :S

2012. aug. 30. 18:54
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor mondjátok el nekik is, hogy vagy ne vegyék fel vagy mondják azt, hogy a párod nem kíváncsi rá és ez neki is leeshetett volna.. ezt kell és egy idő után abba hagyja..de tényleg NE válaszoljatok/válaszoljanak neki az smsre, hívásra, e-mailra(anyuka se!..egyáltalán SENKI se)!!
2012. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 TOMAtm ***** válasza:
ha nem annyira rutyma dög akkor csak rányomul előbb utóbb valaki aztán lekopik.ha más nem használ tépd meg.
2012. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. szerintem ez nem nagy kérés sem a barátoktól sem az anyukától..
2012. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Csak nem értem, hogy 2 és fél év után mégis mit akar még, és miért nem kopik már le?

Haverok szerint most is be van állítva a csaj facebook profilján, hogy "Kapcsolatban" van, és teleírkálja az üzenőfalát kis szívecskékkel meg a barátom nevével, hogy így szereti, meg úgy szereti. :S

2012. aug. 30. 19:02
 10/19 anonim ***** válasza:

Tényleg azt már próbáltad, hogy megvered? vagy vissza fenyegetsz?..

Lehet ez csak az én vérmérsékletem.. de én simán vissza mondanék neki olyasmiket amiket neked ír...de meg is tépném..

2012. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!